Redaktor BELIEVE

Ludzie często pytają o mnie, obecnie problemem dla niektórych potencjał ukryty porządek obrad JA mogą mieć.

Jest to prawdopodobnie zdrowy stosunek, biorąc pod uwagę, jak bardzo zwodnicze w świat stał się w tych dniach!

W edytorze może wywierać wpływ na swoich czytelników, by jego wybór artykułów do włączenia się w kompilacji jak wierza.

Ludzie nie zawsze zdają się zrobić coś dla nikogo innego nie oczekuje czegoś w zamian.

Jak smutne!

Wyobraź sobie, co Jezus miałby do powiedzenia na ten temat!

Istnieją rzeczy, czasami musimy zrobić, gdy nie ma bezpośrednich korzyści dla siebie.

Czuję moje wysiłki na montaż BELIEVE spadek w tej kategorii.

Myślę, że nie ma znaczenia, czy będę osobiście jakoś korzyści z istnienia wierza.

To nigdy nie był inspirowany przez osobowych questów do sławy i bogactwa lub kierownictwa elektrowni.

Albo nawet, ku "Zdobywanie punktów" z Bogiem.

To jest po prostu Wierzę, że coś jest niezbędne i istotne i prawo!

W wielu współczesnych chrześcijańskich książek, znajduje się prowadzić oświadczenie, czasami na okładki książki, takich jak poniższe:


"Jak można Everybody Be Wrong So O biblijne Prophecy?" Czy nie wydaje się niezwykle dumni, że oświadczenie dla każdego celu, o niemal każdy temat?

A to, że faktycznie tak określonego autora nieskończenie wiele i wiedzę, aby zrozumieć w pełni tej samej Biblii, że wiele tysięcy naukowców i teologów studiowało wielu wieków?

I załóżmy, jest możliwe że ktoś może rzeczywiście być tysiąc razy mądrzejszy niż ktokolwiek inny którzy nigdy nie mieszkali, ale mam poważne wątpliwości, że!

Czy nie wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne, że wszystkie setek autorów, którzy złożą takie niesamowite roszczeń nie mogłaby rzeczywiście znać wszystkie te roszczenia do poznania i zrozumienia?

(Czy zauważyliście, że praktycznie żaden z autorów, którzy złożą takie oświadczenia są rzeczywiście Teologów lub którzy mają ogólne w zakresie chrześcijańskiej wspólnoty intelektualnej w odniesieniu do ich umiejętności naukowych lub zdolności? Co to powiedzieć o nich?) (Wydaje się również bardzo istotne, że wszystkie są bardzo agresywne promowanie ich na nowe książki, może nie tak wiele, że niektórzy czytelnicy mogą uzyskać wgląd genialny, ale prawdopodobnie z powodu każdej innej książki sprzedawane dodaje 30 dolarów do ich osobistego bogactwa? I zawsze mam nadzieję, że źle o takich cynicism, ale często go wydaje się pytanie.)

Uwierzyć
Religijny
Informacja
źródłowy
stronie internetowej
Uwierzyć Religijny Informacja Źródło
Nasze lista 2.300 religijna Przedmioty
E-mail
Miałam dojść do wniosku, że kilka lat wstecz, że nie jedna osoba (w tym mnie, swoją drogą!) Może ewentualnie znać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące religii i chrześcijaństwa. Jednakże, jeżeli łączny spostrzeżeniami z ponad 1000 uczonych którzy mają każdy dedykowany ich całego ich życia do specjalnego tematu, zostały zebrane wszystkie razem, być może mielibyśmy coś, co miało zbiorowych wartości. Cóż, po około szesnaście lat więcej niż pełnym wysiłku, BELIEVE obecnego projektu jest moje próby osiągnięcia tego celu.

W przypadku gdy przedmioty nie są możliwe interpretacje i wnioski, które są nieco subiektywne, takie jak w odniesieniu do szczególnych metod chrztu, zamiast "zapowiadając" metoda, że wolisz, wierzcie zamiast prób do przedstawienia asortyment artykułów (w tym przypadku, co najmniej 18 oddzielnych artykułów), które opisują każdą z wielu koncepcji.

W teorii jest to, że każdy czytelnik może przeczytać inne artykuły, a następnie kontemplować pozytywy i negatywy każdego, a następnie z Biblią w ręku, osobiście ocenić, która metoda wydaje się być "poprawny".

Następne czytnik tych samych artykułów łatwo może dojść do zawarcia kilku różnych, jak każda osoba ma kierować się jego Indwelling Ducha Świętego w takich badaniach.


Nasz Kościół się dzieje się bez religi.

To nie znaczy, że my nie wierzymy podstawowego chrześcijańskiego rzeczy, lecz tylko wierzyć i uczyć Kluczowe pojęcia chrześcijańskie.

W rezultacie, nasze Kościoła i sermons NIGDY nie dyskutować m.in. tatuaże lub aborcji lub płci lub rasy związane z tematów.

Tylko pod warunkiem, że Biblia faktycznie albo wyraźnie omówione lub dorozumiany.

Wybraliśmy tę formę Non-Denomonational lub Przekazanie religi Kościoła w celu bardziej czysto i całkowicie skupić się na rzeczywistych Core nauki Pana.

Jako protestanci, mamy następujące Sola scriptura oznacza, że wyłącznie Biblia uważają za źródło wszystkich wskazówek dotyczących wszystkich religijnych, moralnych i etycznych pytań.

Wszystkie inne źródła, takie jak osobiste opinie liderów Kościoła, są uznawane, ale jeśli Biblii sprawia, że jasne stanowisko w kwestii, jest rzadko jakiekolwiek pytania w lewo.

Nasz Kościół jest tajemnic przez większość innych nowoczesnych kościoły protestanckie na kilka punktów!

Wydają się one nie tylko tolerują, ale i mile widziane entuzjastycznie poparcie osób homoseksualnych.

Trudno jest zobaczyć, gdzie w Biblii, które dostał, że postawa, ponieważ Księga Kapłańska 20:13 wydaje się być naprawdę dla mnie oczywiste:


Jeśli ktoś również spoczywa ludzi, jak on leży z kobietą, jak z nich popełnia obrzydliwość: one być ukarany śmiercią; ich krew [jest] na nich.

[KJAV]

Jeżeli ktoś nie widzi żadnego brak jasności w tej Biblii Verse?

Jeśli cały przykazanie Boże jest dedykowany do tego tematu, nie wydaje się całkiem przekonujące, że jeden z argumentów?

Jak takie kościoły protestanckie ignorować takich Pisma i marzenie się niektóre nieistniejące Pisma Zapraszamy do homoseksualistów?

I sobie, że jest teraz "politycznie poprawne" w celu uniknięcia dyskryminacji rasowej i grup różnic płci i wszelkiego rodzaju inne rzeczy.

I mają wielkie współczucie dla wszystkich tych grup osób.

Ale ja po prostu nie widać, gdzie Kościoły, że roszczenie należy Sola scriptura może być tak entuzjastycznie homoseksualiści!

I American weryfikacji Kościoła wydaje się, iż podjęła decyzję, aby je otrzymać nawet ściśle zaangażowany jako kapłani i więcej.

To właśnie wydaje mi się niesamowite!

Wiele milionów (amerykański) protestanci mają zadziwiająco zaklętego postawy wobec samego słowa aborcja, znacznie mniej rzeczywistych lub jego koncepcji.

Kościoły i bardzo agresywne chrześcijanie mają wiele frightened Lekarze z tego pola, a nawet niektórzy z nich zabił, i istnieje kilka całości członkowskich, które obecnie nie posiadają żadnych pomieszczeń, w których ta procedura może być nawet zrobione. Ja z pewnością nie popiera tego nowoczesne podejście do aborcji przy użyciu radzić sobie z błędów popełnionych podczas przypadkowego seksu.

Jednakże wszystkie takie osoby z pewnością nalegać, że działają oni i myślenie oparte bezpośrednio na Biblii.

Kiedy zwrócić się do takich ludzi Cytowanie Pisma, które ich zdaniem państwo, co ich zdaniem, nigdy jeszcze nie były w stanie.

Na dobry powód!

Biblia w rzeczywistości nie wspominając nawet przedmiotem!

Tak więc, choć mogę zgodzić się z postawy mają na ten temat, to jest złe, złe, niesłusznie twierdzą, że Biblia mówi, że rzeczy nie powiedzieć.

To wydaje mi się stać na przykład, gdy Kościoły, które są rzekomo Sola scriptura, niektórych liderów którzy zdecydują się dodać własne założenia i wiele skrajnych interpretacji, aby przybyć na wszelkiego rodzaju "absolutną faktów"!

O FAKTY nie są one w ogóle, lecz jedynie kilka osób korzystających z Biblii do góry społecznych postaw, które osobiście wierzę.

Again, I rzeczywiście generalnie zgadza się z tych postaw, że nowoczesne nieograniczony dostęp do aborcji skłania do zachęcenia młodych ludzi do działania nieodpowiedzialny, że coś powinno być zrobione, aby spróbować do kontroli tego problemu.

Ale ja nie jestem, czy jest dobrą rzeczą nie do TWIST słowa Biblii, tak że wydaje się wsparcie niektórych postaw osobistych, jak to zrobić.

Do rekordu, Biblia zawiera dziesięć przykazań, a jeden z nich przedstawiony jest w Exodus 20:13 "Nie będziesz zabijał" Angielski w tłumaczenie w Biblii Króla Jakuba. Ludzie mogą być zaskoczeni, aby dowiedzieć się, że faktycznie nie był Commandment tylko jedno słowo w oryginalny Ancient Hebrajski, słowo ratsach. To słowo jest poprawne przetłumaczone rozumieniu zabójcą lub zabójstwo. Koncepcja zabić nie koniecznie nawet dorozumiany!

Nawet wielu Angielski tłumaczenia wszystkich obejmować niektóre założenia, że w tworzeniu jedno słowo w pełni zdanie!

Nawet pojęcia nie nie jest rzeczywiście w Biblii, ale jest oczywiście zdecydowanie dorozumiany!

Pisma takie jak Biblia, które zostały rozciągnięte do wspierania niektórych Nominały się przed wojną, choć tylko Angielski tłumaczenia faktycznie mogłoby oznaczać, że jak oryginał Ancient Hebrajski wyraźnie odnosi się jedynie do aktu zabójstwa. Inne Nominały są naciągnięte, że jednym oryginale słowo być podstawą do ich nauczanie Kościoła, że nikt nie jest nawet dopuszczalne, aby podjąć życie w obronie własnego życia i własnej rodziny, która na pewno nie jest oryginalny, co oznaczało słowo!

A potem są prawie wszystkie nowoczesne kościoły protestanckie, że faktycznie nie wiedząc dlaczego, naciągnięte, że jednym oryginale słowo jakoś stosuje się do wstępnego ludzi!

I naprawdę nie ma żadnego realnego problemu z ich przeznaczeniem, ale tylko, że ich metody są koszmarnie celowo wprowadzających w błąd, a zatem, jak widzę, un-Christian.

Aby twierdzą, że Biblia Teaches coś, kiedy w rzeczywistości nie jest po prostu w błąd!

How dare Kościołów chrześcijańskich nie takie rzeczy?

Nasz Kościół oczywiście stara się zachęcić młodych ludzi do działania i odpowiedzialnie myśleć.

Ale wybrać, aby spróbować zrobić to w granicach tego, co Biblia rzeczywiście mówi!

Nie to, czego warto je powiedzieć!

Jest to bardzo niepokojące wtórny efekt.

Jeden to nadzieję, że członkowie tych Kościołów będzie Przeczytaj ich bibles znaleźć Pisma, które są za wszelkie takie silne pozycje.

Ale jeżeli nie, to z pewnością nie może znaleźć coś naprawdę wspierać takie ciężkie wobec aborcji aborcji i klinik.

W związku z tym oczywiste jest, że wniosek członków Kościołów mieć absolutne zaufanie po prostu w ich ministrów.

To jest wspaniały pod wieloma względami. Ale jeśli i kiedy wszelkie Minister idzie w blad, Zgromadzenie powinno naprawdę nie tylko nadal całkowicie zaufanie do niego, lecz powinny mieć zdrowego sceptycyzmu w zakresie wolnego i otwartego dyskusji. Przerażająca więc ten aspekt jest dla mnie gdzie miliony chrześcijan nigdy nie Fundamentalist Konserwatywnej uważają, kwestionując nawet w najmniejszym stopniu częścią tego, co uczy się, jak jakiś jest grzeszny w kwestionuje doskonałość zrozumienia ich ministra!

A więc wszystkie te 1300000 Ministrów (w USA) (nawet w tym naszej własnej Church) zasadniczo nie ma powodu do jakiejkolwiek powściągliwości w ogóle!

Nikt nie może nigdy ich pytanie lub coś powiedzieć lub ich Naucz!

I widać, dlaczego napuszone osobistości mogą wziąć udział ministrowie i może rozpocząć naukę, co chcą wierzyć, i niekoniecznie to, co jest rzeczywiście w Biblii.

To z pewnością wydaje się zdarzyć wiele, zwłaszcza w niektórych giganta w niektórych Kościołach i tele-ewangelistów.


Czy naprawdę nie są absolutne, uniwersalne i nienaruszalne zasady, które są tworzone przez kilka lub biurokratów i naukowców, które są następnie stosowane do milionów chrześcijan na całym świat?

Czy to, co Jezus miałby zrobić?

Nie uważam tak.

Biblia przedstawia wiele przykładów, gdzie Jezus usiadł i słuchał poszczególnych osób opisać ich sytuację, a następnie On odpowiedział z Perfect odpowiedź lub działania.

Czy kiedykolwiek z legalistically stosowania bezwzględnej zasady?

L. W rzeczywistości, on się całkiem jasne, że Żydzi byli bardzo źle w ich ciężką legalistyczne podejście do stosowania prawa Bożego.

Dlatego jesteśmy pewni, że Jezus zdecydowanie przeciw błahych płeć, ale nie są absolutnie pewni swojej odpowiedzi, co byłoby bardzo młoda dziewczyna podeszła którzy Go dotyczących zostały zgwałcone przez krewnego lub znajomego, a teraz jest w ciąży.

Albo jest w ciąży z powodu gwałtu i do pewnego zaklętego atakującego.

Czy Jezus naprawdę życie jej konfrontacji z tych wspomnień co dzień reszty jej życia, w świadomości dziecka?

Być może.

Ale naprawdę może podejrzewać, że Jezus miał kilka bardzo, bardzo szczególnymi wyjątkami, gdzie nawet on może mieć poczucie, że aborcji jest odpowiedni dla konkretnego dziewczyna i konkretny zestaw okoliczności. Mamy w żaden sposób nie wiedząc, rzeczywiście. Ale wiemy że on rzeczywiście miał problem z legalistyczne w sprawie egzekwowania prawa Bożego, i wiemy, że On wykazało bardzo osobisty uwagę na każdego.

Jesteśmy kuszony myśleć, że Jezus może mieć opracowano unikalny odpowiedzi dla każdej osoby i każdej sytuacji.

Czy nie wydaje się, że nowoczesny gigant Kościołów (i nowoczesnego giganta rządu) wydają się prosperować w sprawie ustanowienia absolutnie uniwersalny, innymi słowy, prawne, zasad i prawa?

Dlaczego nikt nie widzi, że jako złe?


Na stronie głównej BELIEVE naprawdę opisuje moja motywacja całkiem dobrze.

Jeżeli Jezus był fizycznie tu z nami dzisiaj, w jaki sposób będzie on obecny jego nauki?

Nie sądzę, że on będzie oszukańczym lub oszukańcze o nic!

Wierzę, że mają pełne zaufanie, że chrześcijaństwo może posiadać swoje własne przeciwko jakiejkolwiek alternatywy, po prostu uczciwie iw pełni prezentacji tematów, jak dokładnie i precyzyjnie, jak to możliwe.

Myślę, że pozwoli on "zastępców" (ludzkie) opinie na szereg tematów, a On będzie zatem chcemy jakiejkolwiek prezentacji takich tematów do "sprawiedliwego" prezentacje każdego punktu widzenia.

W mojej opinii, takie różnice zdań w niektórych kwestiach nie jest refleksja na temat Pana i Biblii, ale raczej na nas chrześcijan!

My ludzie zazwyczaj nie jak "próżni"!

W każdym przypadku, gdy mamy do czynienia czegokolwiek, jeśli niektóre sztuki wydaje się być niejasne bądź brakuje, mamy tendencję, aby spróbować dowiedzieć się, co należy w nim, a następnie my rodzaju "Wstaw", co naszym zdaniem jest właściwe!

Ponieważ praktycznie nie istnieje zewnętrzne źródło informacji na wiele z tego, co jest w Biblii, wydaje się, ludzką naturę, aby uznać za konieczne, aby dodać takie rzeczy w (założenia), jeśli mamy zasadniczo polegać wyłącznie na Biblii.

My protestanci następujące Martin Luther's prowadzić w tej sprawie, koncepcję Sola scriptura (przez Biblię samodzielnie).

My protestanci mają wielkiego sceptycyzmu do licznych katolickich przekonań, które są oparte na "Tradycja".

Te tradycje są nie wiele Biblically, ale raczej wynikiem wczesnego chrześcijaństwa uczonych "stara się wypełnić pustki".

Katolicy nie są same w tym rodzaju!

Protestanci wydają się być naprawdę dobrym w niej!

Ponieważ Biblia jest często dość ogólne, niejasne, a czasami nawet na kilka kwestii strony, na początku Kościół ewangelicki liderzy przedstawili swoje własne "założenia", aby dowiedzieć się, jakie dodatkowe słowa / pomysły muszą być dodane do tekstów biblijnych, w celu umożliwienia szerszego zrozumienia .

Od tego procesu "założeniu" niekoniecznie wiąże człowieka fallibility, okazało się, że różne grupy protestanckie skierował do różnych wniosków dotyczących różnych spraw.

To, moim zdaniem, jest głównym powodem wielu nowoczesnych protestanckich nominałów.

Po drodze, wiele z tych różnych grup / Kościołów wydaje się zapominać, że są one przede wszystkim chrześcijan.

Zamiast tego, dążą do infight wiele, a każdy, twierdząc, wierząc, że on sam wie "poprawne" podejście do Pana Boga, Jego plan i Biblii.

I nie roszczenie jest w stanie ocenić, że jeden lub więcej innym jest prawidłowe lub błędne.

Jednym z powodów dla montażu BELIEVE zasobów było zapewnienie "bezstronny" prezentacje wszystkich powszechnie przyjęte opinie / założeń dotyczących obszarów, które wydają się najbardziej przyczyną kontrowersji.

To ma być w lewo, aby każdy użytkownik, aby sądzić, wspomaganych przez swojego Ducha Świętego, aby rozeznać się niezależnie od najbardziej "poprawna".

Jeśli BELIEVE zostały wykonane właściwie, nie powinien on zapewnić konkretne zachęty do jakichkolwiek szczególnych (ludzkich) opinię, ale tylko, że niektóre metody religię i chwaląc Pana powinny być realizowane.


Jak najlepiej jak mogłem, starałem się do Pana prowadzić w tym projekcie.

Jeżeli zbiór artykułów montowane w niektórych użytkowników BELIEVE pomaga w lepszym zrozumieniu Jezusa i naszej wiary, a następnie je wypełnił swój cel.

Jeśli ktoś pomaga w znalezieniu Kompatybilność pomiędzy różnymi religiami Bóg centrum (wielu naszych protestanckich nominałów, niezależne kościoły protestanckie, katolicki, prawosławny, jak również judaizmu i islamu, jak również kultu naszych samego Boga), raczej niż zawsze twierdząc o różnice , Że byłoby miło, too.

Oczywiście nie uważamy za normę, że Jezus to zrobić.

Ale to "nic" mam ustawione na uwierzyli.

Będzie zatem zawsze dorównują, ale miejmy nadzieję, zawsze będzie w dalszym ciągu podnoszona.


I został zapisany jako chrześcijanin, kiedy byłem 19.

Wkrótce po tym przyszedł do I sobie sprawę, że moje religijne Prezenty m.in. dar Zachęty i dar nauczania.

I wtedy tylu mojego dorosłego życia operacyjnego udanej produkcji.

W ostatnich latach (1996), I stał się proboszczem bardzo małe bez religi chrześcijańskiego Kościoła.

A podstawową funkcją I teraz jest w konserwacji uwierzyli i w odpowiedzi na liczne pytania e-mailem, że czytelnicy mają.

Myślę, że nasz Kościół wspaniale prezentuje postawy I akcji i staramy się żyć i nauczać.

W uzupełnieniu do wszystkich "standardowych" chrześcijańskich wierzeń, my zawsze staramy się rozważyć, w jaki sposób Jezus miałby obsługiwane każdej sytuacji.

Na przykład, musiałby mieć coś napisane tylko do promowania Jego osobistej sławy?

Nie szansę!

Czy on kiedykolwiek powiedział, że coś lub przedstawione Znał się nieprawidłowe lub nieprawdziwe lub niekompletne?

Nigdy!

Czy on kiedykolwiek powiedział odstępstwa lub innych rzeczy na temat ich działania (o ile są one bezpośrednio naruszenie woli Bożej)?

On jednak nie chciał tego zrobić.

On może uznać za konieczne do prawidłowego ostrzegasz lub kogoś, ale to nie on jest pewne exquisitely klasą sposób!

Cóż, jest to dość standardowy dążą do celu!

Oczywiście, jako ludzie, jesteśmy zawsze do upadku niektórych daleki Jego standardowe!

Ale w dalszym ciągu, aby spróbować, i to do tego, co naszym centralnym Kościół naucza Uważam również i to, co próbuje osiągnąć.

Mając to na uwadze, staram się mieć bardzo otwarty umysł na większość tematów.

Zamiast spouting ścisłe dogmat do poszczególnych którzy są w trudnej sytuacji, staram się rozważyć unikalne aspekty dotyczące sytuacji tej osoby.

Zamiast są automatycznie krytycznych innych Nominały i innych wyznań, Ja zazwyczaj pokusie myślenia nie jest pewne dobra w prawie wszystkich z nich, zwłaszcza jeśli ich celem jest, aby czcili Boga!

(Znowu, po prostu staramy się działać i myśleć w sposób podobny do Myślę, że Jezus miałby zrobić.)

W protestanckich, I guess I jestem powinniśmy być krytyczni wobec Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

I na pewno nie zgadzamy się z nimi na kilka ważnych punktów, ale wydaje się, że byłoby awfully arogancki mnie, aby sądzić, że zawsze byłem absolutnie prawo 700000000 katolików i były całkowicie błędne w swoich przekonań.

Taka postawa po prostu nie wydaje się sensowne dla mnie!

Mogę sobie wyobrazić, że spojrzenie Jezusa dałoby mnie, jeśli kiedykolwiek będę traktować innych zwolenników Jego disrespectfully!

Somehow, I just see him docenieniu wszystkich naszych indywidualnych wysiłków w różnych uwielbienia Boga!

I nie zawsze rozumiemy, jak tylko On może być w stanie to zrobić!

Jako redaktor z BELIEVE kompilacji Dewocjonalia Mam chciał udać się do ekstremalnych wysiłków, aby zapewnić i utrzymać przydatność każdego z prezentacji.

Jak rozumiemy termin "przydatności", w tym informacje, zrozumiałe, kompletne, dokładne, a przy minimalnym stronniczość w ramach określonego autora (-ów).

W celu osiągnięcia jak zrozumiałości i kompletność części, że wiele z BELIEVE prezentacje zawierać co najmniej dwóch oddzielnych artykułów, przez różnych autorów, prawie zawsze przestrzegane, świat uczonych.

Pierwszym z nich jest zwykle przegląd artykułów, na poziomie ogólnym.

Drugim jest zwykle znacznie bardziej zaawansowane techniczne lub kompleksowej prezentacji.

Jeśli chodzi o dokładność, ja starałem się wybrać tylko artykuły, które zostały napisane przez autorów świat znany szczególnie w zakresie ich interesów, zwłaszcza dla zaawansowanych prezentacji.

Minimalizacja stronniczości było najtrudniejszym elementem procesu selekcji.

Na szczęście, posiadanie udanej produkcji firmy dał mi dużo elastyczności, tak (przed staje się Pastor) byłem w stanie podjąć około 2,5 roku wybieram się do pracy w pełnym wymiarze czasu początkowo montaż artykułów i tworzenia programów dla wierzących.

Przy wyborze 2000 + artykułów następnie w wierzyć, ja również za ponad 15000, co wydawało się (do mnie) na okoliczność zakłóceń lub stronniczości.

Taka stronniczość nie zawsze rażące lub oczywiste, tak było czasami wyroku sprawy.

(BELIEVE obejmuje obecnie ponad 10000 artykułów.) Zostało to najczęściej powodem, dla artykułów nie zostały uwzględnione w wierza.

To jest naturalne dla autora mają entuzjazm dla jego lub jej podlegających.

Nie ma problemu.

Jeżeli okaże się, że entuzjazm wykracza poza pewne granice, czasami autor może zakłócić lub exaggerate faktów lub zawierać własne negatywnych odchyleń dotyczących konkurencyjnych perspektywy.

Byłem zaniepokojony, że czytelnik może misunderstand takich osobistych uwag.

Zamiast podejmowania szansę wprowadzającej w błąd czytnika, którzy zdecydowali się po prostu nie obejmują takich artykułów.

Dodatkowym sposobem na minimalizację stronniczość jest teraz w tym pięć lub więcej oddzielnych artykułów naukowych na wiele ważnych tematów, często z bardzo różnych punktów widzenia.

Oprócz artykułów przez uczonych protestanckich, wierzcie teraz często także artykuły o katolickich uczonych, ortodoksyjnych uczonych, a nawet żydowskich i muzułmańskich uczonych.

By być w stanie przeczytać każdego bardzo różne perspektywy, czytelnik może być w stanie uzyskać szerszy wgląd lub głębsze, a nie być w dużym stopniu narażony na wszelkie możliwe stronniczości jednego lub drugiego z autorów.


To od dawna wydawało mi się, że wiele organizacji religijnych zazdrośnie pożądają ich własnych członków Zgromadzenia (są to coś nie powinniśmy zrobić!).

Nie wydaje się aspekty związane obrotu produktu!

Oni rzadko mają tendencję do powiedzenia na temat wszelkich pozytywnych rzeczy "konkurencyjnych" Kościół lub nazwy lub światopogląd, ale są one często szybko przedstawić negatywów.

Uważam, że ten wspiera nieprawdziwe, tendencyjne widok w kierunku innych Nominały i przekonań.

Myślę, że jest źle.

Głównie ze względu Wierzę, że Jezus Uważam, że byłoby błędem.

Hej, nie wszyscy twierdzą, że być chrześcijańska?

Chrześcijaństwo nie wystarcza do przezwyciężenia przeszkód na własną rękę.

To nie jest pomocne dla Ministerstwa dać wrażeniami dla innych nominałów.

Może on wyraźnie niszczą wizerunek wszystkich chrześcijaństwa.

Ponadto, nie jest on sprawiedliwy dla poszczególnych członków Zgromadzenia.

Niektóre z nich mogłoby skorzystać więcej w niektórych innych chrześcijańskich Kościół, który był bardziej dostosowany do ich osobowości.

Dlaczego to, że jest zły?

Niestety, jedynym prawdziwym powodem może być fakt, że zawsze po tym, osoba może być oddanie pieniędzy w różnych Kościoła Kolekcja Plate.

(Przepraszamy za możliwość cynicism.) Jeżeli to zawsze wydaje się oczywiste, że konkretnej osoby może stać się bliżej z Panem w kilku różnych Kościoła, że wydaje się to pożądane koniec!

Wydaje się, że Kościół, że zdajesz sobie sprawę, że ma obowiązek chodzić osoby do drugiej Kościoła!

Jestem przekonany, że wolałby Pan, że komunikować się na podstawie pozytywnego, zamiast szybkiego poszukiwania w celu znalezienia przyczyny do łamania lub zniewagę lub nawet zabić wiernych z innej grupy.

Ja często dziwienia się, że istnieje wiele podobieństw w grupach, które nienawidzą się nawzajem opiera się na kilku czołowych różnice między nimi.

Wyobraź sobie, jeżeli (chrześcijańska) i katolików (Chrześcijańscy) protestantów w Irlandii Północnej Irlandia może spokojnie i logicznie ich omówienia różnych przekonań.

Po zejście długiej listy obszarów porozumienia, nie wydaje się, że mogą one spowodować, aby zobaczyć stop zabijania siebie nawzajem, a nawet "Pobierz wzdłuż"?

Jednak obie strony nie mają tendencję do nauczania tylko jednego punktu widzenia na wiele tematów, a oni mówią (często nieprawdziwe) okropne rzeczy o drugiej stronie i ich przekonań.

Jeśli uważamy pewnego dnia stać się narzędziem do pomocy w przyszłości takie zdrowe zrozumienia i komunikacji, GREAT!


W każdym razie, mam długo wierzyli, że źródła informacji, takie jak zdaniem, powinien istnieć.

Spojrzałem długo i ciężko na takie źródło uczciwych i dokładnych informacji religijnych.

I nie był w stanie znaleźć.

Ale, ja zrobił znaleźć wiele artykułów indywidualnych wydawało się, że sprawiedliwe i dokładne.

That's why I wziął 2,5 roku wróciła do pracy, aby zebrać i program wierza.

(Wierzyć, rozpoczynającego się w 1992 roku, był początkowo DOS na komputerze stacji dyskietki, w unikalny bardzo skompresowanym formacie, który stworzył.)

Po spędziłem, że przedłużony czas tworzenia wierzyć, moje nadzieje były dość skromne. Miałam nadzieję, że pojedyncze osoby mogą odnowić swoje chrześcijaństwo lub osoba może kilka dni stać się chrześcijaninem, w wyniku tego wysiłku. Każda dusza jest niezależny i indywidualnie cenna dla Pana.

Moje cele są nadal skierowane na nadzieje dotykając jedną osobę.

Z obecnych ciężkich w ruchu odwiedzających, aby sądzić, codziennie, mam nadzieję, że kursy są dobre do tego miejsce!


Zamierzam dla zdaniem zawsze utrzymać swą niezależność od wszystkich Kościołów i grupy zorganizowane.

Niektóre z nich już próbował wywierać dobre wysokość ciśnienia.

Ja zrobiłem kilka wczesnych decyzje, które są przeznaczone na zapewnienie niezależności BELIEVE ze wszystkich sił, które mogą starać się pochylić go do swoich poglądów.

BELIEVE uzyskuje dużo ruchu internetowego, obecnie w wysokości miliony użytkowników miesięcznie.

Najwyraźniej niektóre firmy mają jakiś sposób ludzie nauki!

Wiele organizacji próbuje uzyskać sądzisz, banery reklamowe, które zawierają linki do ich witryn (pozornie zachęta ma być pieniądze będą płacić za trafienia z tych linków!) Wiele innych grup, którzy wierzą wniosek zawiera linki do ich stron, jako źródło dodatkowych informacji.

W wielu przypadkach, te wnioski są podziwu intencji, rozszerzając bazę dostępnych informacji, aby sądzić użytkowników.

Mam nie zdecydowały się na wieki zawierać żadnych takich linków zewnętrznych.

Mam próbował starać się o czystość w rzeczywistości wierza, ze tak mało stronniczości, jak to możliwe w obecnej włączone artykułów.

Jeśli kiedykolwiek zdaniem pozwoli linków zewnętrznych, takich witryn może kilka dni zmienić ich treść, czy może teraz lub później zawierać zakłóceń fakt, że byłaby poza kontrolą BELIEVE standardów.

To jest smutne oświadczenie o ludzkości, że tak wielu z nas wnieść Soapbox wszędzie idziemy do publikowania własnych osobistych opinii i przekonań, aby spróbować przekonać innych, aby nas!

Moje rozwiązanie nie jest dobre, ale to jest to najlepszy mogę wstąpić.


W poprzednim ustępie, otwiera drzwi do tematu, który nie jest ujęty w wierzycie!

Pieniądze.

Czy zauważyliście, że każdy Kościół stronie internetowej wydaje się być pełne-Dziękujemy! Wyświetlania reklamy dla wszystkich rodzajów rzeczy?

Istnieje tylko jeden powód, dla którego wybrać się w taką reklamę swoich stron internetowych, pieniądze.

W mojej osobistej opinii, mają wykupione na Pana i na to, co chrześcijaństwo ma być i kandydowania.

Wszystko dla niektórych dochodów pieniężnych.

To jest naprawdę bardzo smutne oświadczenie!

Niedawno dowiedziała się o kilka szczegółowych informacji, które pomogą wyjaśnić, dlaczego oni zobaczyć, jak pieniądze są tak atrakcyjne, że są one skłonne do porzucenia rzeczy, że wszystkie chrześcijańskie organizacje powinny posiadać drodzy.

W lecie 2007 r., kobieta został przeprowadzony w National News, ponieważ, jak na pobyt w domu matki, ona rozpoczęła własnej stronie internetowej (nie chrześcijańskich), gdzie udziela porad dla innych kobiet.

Ona musi być całkiem dobry na udzielanie informacji, bo wspomniał, że ona średnio 2800 osób odwiedzających jej witrynę każdego dnia.

Ponieważ wielu reklamodawców były przyciągnęły do tej kwoty klient potentiaol ruchu, ona załadowana na swojej witryny z wyświetlania reklam, reklamodawców i te były zwracając jej 4000 dolarów każdego miesiąca (suma wszystkich reklamodawców), które mają być dozwolone jedynie w celu ich reklamy widoczne w jej miejscu .

Tak, jak na pobyt w domu mom, ona otrzymuje około 48000 dolarów rocznie!

Najwyraźniej Kościołów chrześcijańskich znaleźć tego typu rzeczy irresistibly atrakcyjne!

W związku z tym agresywnie chcą tworzyć ruchu, aby pojawić się duża Bucks.

Muszą je jako atrakcyjny, że nie są one faktycznie wydaje się niczego robić, aby otrzymać pieniądze!

Jest to, że to, co Pan oczekuje od nich się robi?

Swoją drogą, wierzcie dostaje obecnie ponad 25 razy tyle turystów, jak kobiety.

I załóżmy, że oznacza, że jeśli mielibyśmy załadowane do pełna-BELIEVE Dziękujemy! Wyświetlania reklamy, może być otrzymaniu ponad 100000 dolarów każdego miesiąca, czyli ponad milion dolarów każdego roku!

Imponujący, ale bez znaczenia tutaj!

Jest to, że to, co powinno być skupienie się na działalności BELIEVE?

Mam nadzieję, że nie!

My wolimy FAR fakt, którzy wierzą nigdy nie miał żadnych reklam, i nie możemy sobie wyobrazić jakiekolwiek okoliczności, w których będzie coraz zezwolenia.

Chyba może być przydatny do dodatkowych milionów dolarów dostępnych każdego roku, ale jak widzę, kosztów, aby sądzić, a Pan będzie zbyt wielkie.

To może wydawać się zabawne, aby dowiedzieć się, że w 16 lat pomiędzy 1992 i 2007, wierzcie (celowo) nie otrzymał dimetanonaftalen dochodów!

Wiele wspaniałych ludzi oferowane, jak można się spodziewać, ale zawsze poprosił ich do podjęcia w przyszłym Darowizna na lokalnym Zupa Kuchnia lub lokalnych Kościoła, aby nadać jej tam.

Jeżeli inni mogą być lusting, że ponad milion dolarów rocznie plus dochód, jesteśmy na drugim końcu spektrum, jest bardzo zadowolony, którzy wierzą jeszcze nie otrzymała dimetanonaftalen!


Czuję się tak błogosławiony mają szansę stać się narzędziem w Pana pracy! Jednak mam wrażenie, ważne jest, aby wiedza i Word być centrum wierza.

Inne niż te krótkie akapity, Wolę pozostać w tle.

Przez kilka pierwszych lat, wierzcie istnieć bez jakiegokolwiek odniesienia do mnie!

Fakt, że niektórzy ludzie mieli motywację pytała o tyle wierzę, że jedynym powodem I dodaje tych uwag dotyczących siebie.


Jeśli są Państwo zainteresowani w specjalnie wiedząc, co moim zdaniem, jest zalecane, aby odwiedzić naszą stronę, gdzie Kościół przedstawia swoje oświadczenie wiary.

Podobne do formatu wierzyć, nie jest krótka prezentacja, a następnie bardzo dokładnej wersji, z setkami biblijne odniesienia (które faktycznie są jeszcze uwzględnione), aby pokazać poparcie dla tych biblijnych rzeczy wierzymy, dla każdego.

Uważamy, że nasze Wyznanie Wiary jest dokładna i niezwykle wszechstronne i oparte na Biblii.

Mamy nadzieję, że takie przekonania zawsze nas na właściwą drogę chrześcijańskiego, i że my uniknąć tego swiata rozpraszających uwagę, że niestety wydaje się truję wysiłki niektórych Kościołach.

Oni wszyscy to wspaniałe rzeczy dla Pana, ale zastanawiam się, jeżeli mogą one być w stanie zrobić jeszcze więcej!

Hej!

Naszym celem wysoki!

Wyobraź sobie, jakie byłyby ustalone normy Jezusa dla Kościoła, że uczył!

Mamy nadzieję, że faktycznie, że wszystkie Kościoły kilka dni przedstawić swoje własne deklaracje wiary w taki sposób jasny i opisowe, i mamy oferowanych aby każdy Kościół stronie internetowej kodu źródłowego programów, tak aby mogli umieścić swoje własne Wyznanie Wiary w taki i dokładne informacje.

(Nie nasze Wyznanie Wiary, ich, ale prezentowane w sposób jasny i informacyjną.)


I próby mają szerokie perspektywy i tolerancyjny wobec wszystkich grup, które kultu Boga.

Cieszę się, cześć i pracę wszystkich Kościołów Boga, w tym wszystkie kościoły protestanckie, oczywiście, ale również katolickiej i prawosławnej.

I nawet zobaczyć, poczuć ciepło przyczyną wielu żydowskich i islamskich organizacji religijnych.

W procesie czytania i studiowania wielu tysięcy artykułów I uważane za włączenie do wierzyć, dowiedziałem się wiele nowych rzeczy.

Na przykład, nigdy wcześniej nie zdajesz sobie sprawę, że islam's Book Świętego, Koranu, rozmowy na temat Mojżesza i Abrahama i Jezusa, i Adam i wiele innych Znam jako chrześcijanin.

Byłem zaskoczony, aby zobaczyć prezentację ogólnych nazywam dziesięć przykazań z Koranu!

(Ogólne historię Mojżesza i tabletkach jest około połowy Sura 7, al-Aaraf.) Dalsze badania ma obecnie absolutnie przekonany do mnie (i większości badaczy), że islam to Bóg jest jeden i-tak samo jak ja którzy na wezwanie Ojciec.

I od dawna wiadomo, że Bóg Żydów jest również jednej Ja nazywam Ojca.

Każdy z naszych trzech religii opisuje Pan jako jedynego prawdziwego Boga Abrahama, gdzie Abraham był pierwszym prawdziwym wierzącym w Niego.

Fascynujące!

(I obejmował niewielką część Koranu w wierza i mam podkreślił, że tekst wydaje się szczególnie interesująca dla chrześcijan.)

Dlatego, Ja przyszłam do poszanowania muzułmanów i Żydów, ponieważ nie ma żadnych wątpliwości, że faktycznie czcili tego samego Boga i wezwanie Ojca.

I nie zawsze zgadzają się z ich przekonania lub szczególnych procedur, ale tak długo jak są one próbują uczyć się inni Pochwały i Honor, Bóg, czuję, że są one dobrze czyniąc.

Oczywiście, ja osobiście bardzo, że wolisz Kościoły uznają, że Jezus jest Zbawiciela naszego, ale ja jestem kuszony myśleć, że brak jest przekonania, że w wyniku niepełnego religijnych prezentacji niż niewłaściwe religii.

Właściwie, mam osobowych "teorii"!

W nauce Mahometa, stwierdziliśmy, że jako dziecko był regularnie narażonych na chrześcijańskiej idei, ponieważ jego względną starszymi był pobożny chrześcijanin.

Jednak w tym czasie (około 600 AD), Christian Kościół miał wiele wewnętrznych argumenty o ważności Trójcy oraz dotyczące charakteru Jezusa (Divine / śmiertelne / połączenie).

Co zrobić, jeśli Muhammad stał się bardzo wiedzą na temat żydowskich i chrześcijańskich przekonań, a najbardziej konkretnie, pierwsze przykazanie (Jeden Bóg)?

Co jeśli on też nie rozumie subtelności w Trójcy?

On może łatwo doszli do wniosku, że Jezus (którzy była traktowana przez chrześcijan, jak gdyby był Bóg) był wyzwaniem dla jedynego Boga przykazanie. Z tego wniosku, Jezus może mieć wydawała się być Muhammad bluźniercze w konfrontacji z pierwsze przykazanie! Jako pierwszy konsekwencji, na islam w pierwszym filarze, bardzo regularnie stwierdzając, że "jest jeden Bóg" (Sura 1), które dziś każdy Muzułmanin mówi wiele razy każdego dnia.

W konsekwencji drugie, Jezus był / jest postrzegana jako "fałszywe Boga", my chrześcijanie, nawet coś będzie gwałtownie rebeliantów przeciw!

I find it niesamowite i wspaniałe, że praktycznie cały okres pozostający do islamu i chrześcijaństwa dopasować się nadzwyczaj dobrze!

Nieprzestrzeganie brutalne ekstremistów, islam powszechnie Teaches Peacefulness, a większość z miliarda nowoczesnych muzułmanów wydaje się naprawdę dobrym w zachowujących się prawidłowo.

Czy aby nie być interesujące, że jeśli Muhammad miał bardziej dokładnego rozumienia pojęcia Trójcy, może mieć on realizowany / uznane, że Jezus był Bogiem (Bóg), a więc Bóg czczony był on faktycznie spędził 30 lat chodzenia na Ziemi!

Moje założenie jest, że Muhammad był w pełni rozumieć pojęcie Trójcy Świętej, islam może być dziś tylko w wersji chrześcijaństwa!

(Należy pamiętać, że chrześcijańskich uczonych w czasie, twierdząc, zostały dokładnie nad tym, co oznaczało Trójcy!)

Jestem przekonany, że spokój, poinformowała dialog może pomóc osobom fizycznym i kultury rośnie.

Mamy nadzieję, że nie szuka powodów, aby zabić się nawzajem, mamy kilka dni może rozpoznać, że istnieją liczne paralele w różnych przekonań. Zdaniem oznaczało, aby spróbować niektórych nasion roślin w tym zakresie.

Jako dziecko, byłem nauczał, że islam był zagranicznych, a zatem automatycznie złe.

Kiedy w końcu przyszedł do zrozumienia, że wierzą w Boga samego, że mam zrobić (Ojciec mój jest ich Bóg), byłem zdziwiony.

Kiedy dużo później stwierdzono, że Revere Abraham i Mojżesz i wielu innych z mojego przekonania, że ten projekt jest zbyt wiele, aby po prostu być zbieg okoliczności!

Nawet Archanioł Gabriel jest Jibril do nich, lecz jedno i to samo.

Nawet jeśli są to tylko zdumiewających coincidences, są nadal ciekawe tematy do kontemplacji!

Mój Kościół i I nie są powiązane z jakimikolwiek szczególnymi Nominał.

Czuję, że ważne jest, którzy wierzą zawsze utrzymać tę niezależną postawę.

Nawet jeśli podejrzewać, że nie zawsze zawierają linki do zewnętrznych stron religijnych, naszym zdaniem BELIEVE może wzrosnąć od nich informacji.

Jeśli grupa lub organizacja pragnie zaoferować jakiś tekst (nie link!) Do włączenia w wierzyć, GREAT!

Jeśli chcemy zatwierdzić ją jako dodanie do jasności na temat, bez uprzedzeń, by następnie dodać tekst, aby sądzić, że (z właściwego autora kredytu).

Od powstałego tekstu byłoby wtedy w wierzyć, będziemy mogli wiedzieć, że nie można później zmienić go bez żadnych naszej wiedzy.

Można chyba że naszym celem jest być jak Konsumenci "Raporty o religii, jako bezstronne stanowisko, jak to możliwe, i bez jakiegokolwiek wsparcia finansowego uzależnienia od" reklamodawców "jako takie lub główne czynniki, które mogą się spodziewać pewnych dobrodziejstw w zamian.


Napisałem kilka chrześcijańskie Dewocjonalia i moich własnych.

I nie uważam, że moje słowa są na poziomie do zasługują na to, aby w spółce z akademicki autorów, które znajdują się w wierzyć, więc kładę moje wysiłki w innym miejscu.

Moje Eseje (/public/otherrel.html)

Mam nadzieję, że każdy z nich ma pewne wartości.

Dokładniej mówiąc, mam nadzieję, że dwóch z nich, zgodność chrześcijaństwa i Nauki (równoległych) i sens życia, mogą mieć istotne znaczenie, są one dość długo każdy, i wydrukować około 15 stron każdy.

Jest to, że nie ma żadnych nowych informacji, lecz raczej wskazują na nowe perspektywy na informację, że została długo znane.

Lubię myśleć, że moje intencje i składek zawsze zamierzają dodać nowe informacje lub perspektywy dla czytelnika.

Jest to praktycznie NIGDY nie mój zamiar, aby spróbować spowodować, aby zatrzymać nikogo sądzić, że obecnie coś wierzyć.

(Wyjątkiem są tematy, takie jak Satanizm, itp.) Wierzę, że rzeczywista prawda często wiąże się z większej perspektywy, która zawiera naszych aktualnych przekonań i kilka nowych pomysłów, nawet tym pozornie sprzecznych pomysłów.

Wierzę również, że każdy czytelnik ma wywiadu w celu ustalenia, co do siebie, że prawda jest, ze względu na wystarczająco dokładnych informacji.

Duch Święty jest zawsze dostępne, aby pomóc w takich rozeznania.


BELIEVE obejmuje następujące linki do moich wysiłków.

Wierzę, że większość z nich każda być całkowicie informacyjnych, bez żadnych zawartych opinia:


Mój wkład do jednego z pozostałych wierzę, że mam do wybranego czasami szczególne podkreślenie tekstu, szczególnie w bardzo długich artykułów. Kiedy tam jest punkt, że myślałem, szczególnie znaczące, mam podkreślił on, nawet jeśli autorowi nie. W moim własnym doświadczenie w czytaniu tysięcy bardzo długich artykułów, mam odkryli, że czasami mam przypadkowo glossed nad czymś ważnym.

Przykładem jest przedmiotem dzieciństwo Jezusa.

To jest naprawdę ciekawe prace od końca 1800s, że jest tysiące stron!

Nawet fragment mam włączone w zdaniem wydrukować około stu stron!

Moje wysiłki w niektórych podkreślanie tekstu nie jest do zmiany zamiaru w tekście, ale aby pomóc wyjaśnić.

Poważne studenci powinni ignorować takich podkreślenie.


Na płaszczyźnie osobistej, ja jestem ogólnie soft-spoken.

Mam dość poczucia humoru.

I odniesieniu do wywiadu osób (aż inaczej!), Tak że ja rzadko to za konieczne lub stosowne agresywnie starają się spowodować, aby ktoś się do konkretnej opinii.

Wierzę, że jeżeli każda osoba jest wystarczające dokładne informacje, że osoba jest w stanie w najbliższych właściwe wnioski z jego własnej.

W związku z tym, zdaniem tylko naturalne rozszerzenie do mnie!

Na temat naszych małych Kościoła, staram się żyć chrześcijańskiego życia, a nie tylko być spouting imponujące słowa w niedziele!

Jako przykład, zajęło mi prawie rok, aby budować zaufanie do pierwszego wystarczy wykonać następujące czynności.

I wreszcie zrobił w czerwcu 2001 roku, kiedy byłem w kasie na linii K-Mart.

Człowiek za zgodne wydawało mi naprawdę miło, i był wyraźnie za bardzo zmęczeni po prostu zdobyły poza jego zmiany w fabryce.

Był kupowania prac, buty za około 35 dolarów.

I zapytał go czy to jest dla niego, jeśli oferowane kupić je dla niego.

On i kilku innych klientów kasy i wydawało się po prostu STOP!

Nikt nie wydawał się rozumieć!

I wyjaśnił mu, że czułem się Pan był bardzo dobry dla mnie w moim życiu, i Wierzę, że Pan oczekuje od każdego z nas traktować naszych sąsiadów znacznie lepiej niż my wspólnie zrobić.

Mój gest wzdłuż tej linii jest, aby taka oferta.

To nie jest tak choć malutką Pastor z Kościoła jest ładowany z gotówki!

Ale gdzie w niedziele, Ministerstwo są zawsze poza głoszeniem odniesieniu do ludzi, jak się chrześcijan, to ma być demonstracja tego, co osobiste, które mogą wyglądać!

Człowiek był niezdecydowany, ale następnie uzgodnione.

Kiedy miałem zapłacił za jego buty, a ja mu ręce na ich otrzymania, on nagle hugged mnie krótko!

Doświadczenie, zachowujących się jak chrześcijanin ma do mnie czują się świetnie!

Mężczyzna powiedział, że nie może czekać, aby przejść do pracy na następny dzień, aby poinformować innych pracowników na temat tego wydarzenia!

I nawet wydawało się naprawdę szczęśliwy kasjera o tym, co się stało!

Od tamtej pory mam w podobnych ofert w sklepach około 80 razy w następujących 7 lat.

Około połowa tych osób pozwoliły mi to zrobić.

A para ma zdobyły obrażony, jeden nawet mówi mi, że mógłby zapłacić za własną żywność!

Inni mają po prostu odrzucona, ponieważ widział ją jako po prostu zbyt dziwne!

To jest smutne, że gdy ktoś stara się pokazać dobre zachowanie chrześcijańskiej, że ludzie czasami się okazać, że przyczyną podejrzeń.

Niektóre wyraźnie byłoby myśleć chciałbym mieć zdobyły jeden Soapbox, Zwiastowanie i zaczął do nich!

Inni byli wyraźnie, że byłem w jakiś sposób zamierzają do nich sztuczką i że muszę być w ten sposób, aby z powrotem dostać coś dla siebie.

Mam kilka wskazówek przed dokonaniem takiej oferty.

Nie może być mowy o jakimkolwiek alkoholu lub papierosów w żywność.

Łączny rachunek musi być w 20 dolarów do 50 dolarów zakres.

Osoba musi albo wydają przyjemne lub gdy postawa może być brightened z ciemności przez taki gest.

A w zasadzie żywności zakupionych przedmiotów jest i nie błahych rzeczy jak węgiel drzewny lub dogfood!

Mam w tej samej oferty w sklepie Sandwich metra, może 150 razy tak daleko, i prawie wszystkie pozwoliły mi na to mój Good Deed!

Tylko Illinois Państwo Cop wydawało się obrażony!

W wielu sklepach i wielu podziemnej, kasy stopniowo poznał mnie i że może się zdarzyć, że taka oferta.

Tak często, gdy osoba może wykazać pewne natychmiastowe strachu lub pomyłki, kasjera Obecnie uspokoić osoby z czegoś podobnego "Och, on robi to czasami!"

Osobiście, jak sądzę, że takie zdarzenie może osiągnąć znacznie więcej niż chrześcijańska Nauczanie nawet niektóre z moich najlepszych sermons!

Wielu ludzi ma do mnie powiedział, że kilka dni zrobić to samo dla kogoś innego!

Wow! Czy można go uzyskać lepszym niż wszelkie?

Pozyskiwania ludzi do planowania przyszłości Christian zachowanie wobec niektórych innych obcy?


Pastor Carl Johnson


A Walk Kościół Chrystusa


BELIEVE Religious Information Source

Ta prezentacja tematu w oryginalnym języku angielskim


Wyślij e-mail pytanie lub komentarz do nas: E-mail

Głównym BELIEVE stronie internetowej (i tematy do indeksu) jest