Robert Schuller - Hour of Power - Crystal Cathedral

Informacje ogólne

Harold Robert Schuller, b.

Alton, Iowa, 16 września 1926, pastor w Garden Grove Wspólnoty Kościoła w Orange County, Kaliber., jest jednym z najbardziej popularnych świat religijnych nadawców.

Święceń (1950) Minister zreformowanego Kościoła w Ameryce, Schuller przeniesiona do Garden Grove w 1955 roku i nie przyciąga ludzi przez głoszenie w lokalnym dysku - w teatrze na slug którzy słuchali go z ich zaparkowane samochody.

W 1961 roku przeniósł się do pobliskiego kościoła, ale w dalszym ciągu dostarczać dysku - w zakładach, w których członkowie społeczności mogą usłyszeć na ich samochód radia.

Uwierzyć
Religijny
Informacja
źródłowy
stronie internetowej
Uwierzyć Religijny Informacja Źródło
Nasze lista 2.300 religijna Przedmioty
E-mail
Zachęcanie ludzi do siebie czują się dobrze, Schuller stało się pomyślne autor takich książek jak Boga Droga do Good Life (1963), możesz stać się osoba, z którą chcesz Be (1973), spokój poprzez Możliwość Thinking (1977), i Samorządu - Esteem: nowe reformacji (1982).

Od roku 1970 jego "Hour of Power" telewizji program został obejrzany przez miliony w Stany Zjednoczone, Kanada, Australia i Nowa Zelandia.

Jego Crystal Cathedral, wszystkie - szkło kościoła w Garden Grove z miejsca na slug 4000, zaprojektowane przez Philip Johnson i John Burgee, został ukończony w 1980 roku.


Editor's Note: My zostały poinformowane przez Crystal Cathedral, że ich zdolności jest 2800 i 4000 nie jest wskazana w krótkim artykule.

W BELIEVE Religious Information Source stronie internetowej nie jest połączony z organizacji opisanych w tej prezentacji.

Dzieje się tak, aby być jednym z tematów religijnych 1000, które są zawarte w wierza.

Nasza mała protestanckich chrześcijańskiego Kościoła, który utworzył i utrzymuje BELIEVE strony, nie ma kontaktu z organizacji opisanych tutaj, więc nie możemy pomóc w dostarczaniu kontaktów i adresów.

Ponadto, ponieważ nie BELIEVE "sprzedać" nic nie możemy pomóc w znalezieniu książki, ikony albo pamiątki.

Ta prezentacja tematu w oryginalnym języku angielskim


Wyślij e-mail pytanie lub komentarz do nas: E-mail

Głównym BELIEVE stronie internetowej (i tematy do indeksu) jest