Wybór Kościoła!

Informacje ogólne

Cóż, jest to zadanie niemożliwe!

(To nasz disclaimer!) Wspaniały wielu Kościołów chrześcijańskich jest niesamowite.

W Stanach Zjednoczonych istnieje około 330000 Kościołów.

A bardzo niewiele, szczególnie rzymskich kościołach i cerkwiach, jak McDonald's hamburgery; znajdziesz dokładnie to samo środowisko w każdym z ich Kościołami, z dokładnie tych samych procedur, doświadczenia i przekonań.

Do znacznego stopnia, że jednorodność jest prawdą z kilku protestanckich nominałów, zwłaszcza Lutheran, weryfikacji i Metodystyczny.

Poza tym, nawet wiele Nominały zawierać wiele różnorodności w obrębie własnych różnych Kościołów.

Po uruchomieniu do rozważenia setki "niezależnych" Kościoły, z których niektóre są uważane za "kulty" przez głównych linii chrześcijaństwo, wybór staje się niezwykle skomplikowane.

Następnie, istnieją jeszcze inne, które opisują się jako "bez religi (w tym nasz!).

Ogólnie rzecz biorąc, bez religi Kościoły spróbuj skoncentrować się na podstawy wiary chrześcijańskiej, a one mają mniej "dogmat" wydaje się, że obciążenie ustanawiające niektóre Kościoły.

Dogmat jest dobre w jednym sposobem definiowania i publikowaniem i bardzo ogólne Nauczanie zachowań i reakcji i myśli chrześcijańskiej, które są uznawane, więc nie jest często wyraźna linia podziału między "dobre i złe", lub co najmniej, "do przyjęcia i nie do zaakceptowania".

Gdy jest mniej dogmatów, jest często mniej "inwazyjności" w życiu Zgromadzenia członków, ale nie jest czasem mniej jasne i oczywiste rozróżnienia odnośnie do tego, co jest uważane za dobre i złe.

Dlatego istnieją i prawdopodobnie będą zawsze być zarówno Denominational i bez religi Kościołów.

Wielu ludzi lubi bardzo zorganizowanego środowiska, a także Kościołów, które są szeroko zakrojone dogmat wielki dla nich.

Inne osoby mogą uznać, że rodzaj struktury wydają się być powtarzalne i uninteresting i unmotivating, takich jak ludzie mają tendencję do Kościołów, które koncentrują się w centralnej i chrześcijańskiej nauki, które mają niewielki dogmat.

Niestety, niektórzy ludzie zamykającej w niewłaściwym z tych dwóch kategorii, niezależnie od tego oddzielny Kościół naucza, że jest to bardzo mało się ona obecnie na rozwijanie ich chrześcijaństwa.

To jest inny aspekt tej różnicy.

Bardzo dogmat centrum Kościoły mają tendencję do usług, które są w istocie zawsze dokładnie takie same, gdy ich koncepcja jest nie tyle "postępu" wiary członków, ale ciągle się wzmacniają.

Im mniej dogmatyczne Kościoły są zazwyczaj co może być określany jako bardziej "tętniące życiem", lub co najmniej życiem!

Ich usługi zwykle do każdego być nieco unikatowy, gdzie Ministrów komponować sermons każdego tygodnia (w przeciwieństwie do korzystania z "37 tygodni" w ich Kościoła wstępnie ustalono Katechizm).

Uwierzyć
Religijny
Informacja
źródłowy
stronie internetowej
Uwierzyć Religijny Informacja Źródło
Nasze lista 2.300 religijna Przedmioty
E-mail
Poniższe wykresy próby związane z grupy "rodzin" Kościołów.

Pierwszy wykres próbuje dać ogólne pojęcie o wspólne cechy różnych nominałów, natomiast drugi Wykres próbuje się sugerować relacje pomiędzy różnymi nazwami.

Może to pomoże Ci zawęzić które chcesz rozważenia.

Na przykład, cały odcinek drugi wykres znajdują się w oddziale w tabeli o nazwie "Arminian".

Jeśli przejdź do prezentacji w Arminian uwierzyli, i stwierdzą, że nie jest dla Ciebie, a następnie trzeba będzie wyeliminować całą masę możliwości.

Jeśli, zamiast, mają interes w Arminian teologii, musisz ponownie zmniejszyły go.

Mamy nadzieję, aby dodać opisy i komentarze "na wiele zapisów w tych wykresów.

Jednakże, biorąc pod uwagę podejście wierzyć, nie wprowadzając stronniczość, ale mają problemy z wyświetlaniem, jak będzie to zrobić.

Na przykład, komentarz w jednym z Kościołów poniżej zawiera "bardzo legalistyczne. Separatystów!"

w tekście.

Nie wiemy, czy te mogą być prawdziwe lub nie na temat, że Kościół, ale raczej tylko dźwięk stronniczych do nas!

Major Christian Nominały

(kliknij w dowolnym miejscu wewnątrz wykresu ze strzałkami do przewijania lub użyć paska przewijania w myszy)

Wyrażone


narodu

Origins Organiz -


ation

Urząd

Specjalne namaszczenie

Praktyki

Etyka

Doktryna

Inny


(Wykres powyżej Jeśli nie wyświetlić, należy być w stanie go zobaczyć klikając tutaj.


Te dwa wykresy są bardzo ogólne i minimalne.

Nie są dosłownie dziesiątki tysięcy dodatkowych linii, które mogłyby zostać włączone, unikalny dla różnych Kościołów, jak mówią, Amana Colonies.

Wiele z tych Kościołów wydaje się być hybryd, gdzie niektóre grupy lokalne widział pewne wartości w każdym z dwóch lub większej liczby istniejących nominałów.

Tak więc, nie może być "ewangelicki Lutheran Episkopatu congregational Metodystyczny Kościół Zielonoświątkowy", i byłoby trudne nawet dla Guess what oni uwierzyli!

Możesz się skontaktować z takim wnioskiem o Kościele i Wyznanie Wiary z nich.

Nasze nadzieję, że z tych wykresów jest, że jeśli szukasz nowych lub Kościół do uczestnictwa w różnych, że można je zawęzić do trzech lub czterech.

Wtedy, rzeczywiście uczestniczyć w Service (jako użytkownik) na każdy z nich przed dokonaniem ostatecznej decyzji.

Nawet jeśli wydaje się pierwsza wielka, sprawdź inne obecnie przed dokonaniem ostatecznego zobowiązania.

Pan został około 2000 roku czeka na ciebie, On będzie z pewnością należy do innego pacjenta cztery tygodnie, aby ustalić, gdzie jest twój duchowy wzrost może wystąpić najlepsze!

Wiele z tych wierszy w tabeli poniżej zawierać dwa numery w nawiasach.

Pierwszy rok jest, że Kościół zaczął.

Druga publikacja jest liczba regularnych użytkowników (na ogół w USA).

Chrześcijaństwo