Książka wspólnego Zamówienie

Informacje ogólne

Książka wspólnego Zamów książkę został skompilowany w 1550s i 1560s przez szkockiego reformatora protestanckich John Knox i inni.

The Book of Common Order służył jako książka kultu Kościoła Szkocji od 1564 do 1645.

Książka została po raz pierwszy wydrukowany w 1556 pod tytułem Księga Genewa.

Wersja ta, początkowo zatytułowanym Księga Nasze wspólne zarządzenie, stał się powszechnie stosowany w zreformowanej kościoły (patrz reformacji).

To przechodzi przez różne edycje między 1556 w Genewa, Szwajcaria, 1644 w Edynburgu, w Szkocji.

W książce zawarte Psalmy, jak również instrukcje dla ministrów na temat sposobu przeprowadzenia podstawowych obowiązków, takich jak modlitwy, wyborów i koordynacja ministrów, wybór starsi i diakoni, wizytację chorych, a excommunication.

Kościół Szkocji Księgi dostosowany do potrzeb nowoczesnych, wydającego zezwolenie edycje w 1928 i 1940.

The Book of Common Order został ostatecznie zastąpiony w szkockich kościołach przez Angielski Modlitewnik.

Uwierzyć
Religijny
Informacja
źródłowy
stronie internetowej
Uwierzyć Religijny Informacja Źródło
Nasze lista 2.300 religijna Przedmioty
E-mail

Książka wspólnego Zamówienie

Zaawansowane Informacje

Tytuł wykorzystywane przez Kościół Szkocji i związanych z nimi Presbyterian kościoły za ich podręczniki liturgiczne.

Najnowsze wydanie noszące imię zostało opublikowane w Kościele Szkocji w 1979 roku i zawiera formy pracy w tradycyjnych "Ty" styl zajęcie Boga, jak również w bardziej współczesnym "You".

Treść tej książki są boskie usługi (trzy pełne i jeden skrócony zamówienia na Komunię Świętą wraz z porządkiem zarys usług publicznych kultu podczas Wieczerzy Pana nie obchodzi), usług dla inicjacji chrześcijańskiej, celebracji ślubu, pogrzebu, do koordynacji i przyjmowania starszych.

Zawiera on także Dziękujemy, dwa zestawy gromadzi i właściwe dla chrześcijańskiej prefaces roku.

Pierwsza książka z tego tytułu poniesie został opublikowany przez władze Zgromadzenia Ogólnego Kościoła Szkocji w 1562 i tekstów zawartych na posługiwanie sakramentów.

Dwa lata później kolejne wydanie materiału włączone do wszystkich celów, w tym metrical psalmy i inne wersje fragmentów Pisma Świętego.

Pierwsza edycja była w dużej mierze opiera się na to, co było znane jako John Knox's Genevan Service bool (1556), wprowadzony przez Reformer Angielski dla społeczności w Genewa, która składała się głównie z zesłańców z czasów panowania Marii.

Próba zastąpienie wspólnego Zamów książkę przez tzw Laudian Liturgia 1637 wytrąconego uroczystej Liga i Przymierza, ale w 1644 było wysiedlonych przez Katalog kult publiczny.

W Księdze Wspólnej Postanowienie nigdy nie był bezwzględny jak wzór Księgi wspólnej modlitwie w Anglii, ale raczej standardowe i model kultu, minister otrzymał wolność extempore modlitwy, jak również elastyczność użytkowania.

Doprowadziło to do bardzo "wolne" rodzajów usług w niektórych kościołach w XVIII i XIX wieku, ale tym wieku jest postrzegany przez zmartwychwstanie Księgi wspólne uchwały.

Wielka Wolny Kościół Szkocji opublikowane książki z tego tytułu w 1928 roku, a następnie Kościoła Szkocji sobie, że po zgrupowanie z kościoła, wyprodukowany w 1940 wydanie Księgi wspólne zarządzenie, później zrewidowane w 1952 roku.

Tak jak zwykle, tym podręczniku miał ciekawe formy na poświęcenie kościoła różnych budynków i mebli, jak również kilka użytecznych sandy materiału w modlitwach o specjalnych okazjach i łask.

DH Wheaton


(Słownik Elwell ewangelicki)

Bibliografia


WD Maxwell, zarys chrześcijańskiego kultu religijnego; H. Davies, kultu religijnego i teologii w Anglii, I, 274-93, IV, 370-72.

Ta prezentacja tematu w oryginalnym języku angielskim


Wyślij e-mail pytanie lub komentarz do nas: E-mail

Głównym BELIEVE stronie internetowej (i tematy do indeksu) jest