Christian arogancji, własnej sprawiedliwości

Wiele współczesnych chrześcijan wydaje się niewiarygodne niechrześcijańskie cechy, a oni nie zdają sobie sprawy to! Sprawiedliwy jest doskonała, czego nauczył nas Pan. Ale własnej sprawiedliwości wydaje się być szerzącego się wśród wielu współczesnych chrześcijan! Jezus z pewnością musi być wstrząśnięty!

To doskonałe mieć bardzo silną wiarę i bronić tej wiary przed wszelkimi krytyków. Niezły! To doskonałe do składania zeznań lub innym dawać świadectwo. Ale nie powinno być uznanie dotyczące ograniczeń naszych ludzkich umysłów i umysłów! A fakt, że Jezus chciał nauczyć nas pokory, tolerancji i wielu innych takich rzeczy.

Uwierzyć
Religijny
Informacja
źródłowy
stronie internetowej
Uwierzyć Religijny Informacja Źródło
Nasze lista 2.300 religijna Przedmioty
E-mail
p://mb-soft.com/believe/mailp.html?Arrogance'>E-mailE-mail Wiele współczesnych chrześcijan, szczególnie wiele podstawowych chrześcijanie, są niezwykle agresywny i arogancki w sprawie, twierdząc, że każdy szczegół, co uważają za absolutnie słuszne i nie może być kwestionowana pod żadnym pozorem. Nikt przecież lepiej śmiał nawet kwestia jakiegokolwiek aspektu co wierzą. Again, o głębokiej wiary powinno oznaczać, że naprawdę można wierzyć w co się wierzy. Ale gdy idzie zbyt daleko, staje się swego rodzaju arogancji, coś, że Jezus i Biblia uczy nas być ostrożni.

Kilka Pisma Passages bezpośrednio kwestii arogancji, tym 1Samuel 2:3; Psalm 12:4; Przysłów 8:13; Izajasza 13:11. Te (i inne) Pismo Święte ostrzega przed się arogancko w każdym względzie. Dotyczy to naszej wiary.

Stało się powszechne, że nowoczesne chrześcijan, zwłaszcza w Ameryce, mają uwierzyć, że mają absolutne i całkowite zrozumienie wszystkie możliwe aspekty wiary chrześcijańskiej, w tym każdy szczegół. Jeśli osoba może faktycznie kiedykolwiek takie absolutne i pełnej wiedzy, co oznacza, że że osobę, która ma lub uważa, że został on cały i doskonałe zrozumienie planu Boga dla człowieka. Taka postawa wskazuje na przekonanie, że osoba jest tak mądry jak Pan, tak aby całkowicie zrozumieć plan, który wymknął miliardów chrześcijan przed nimi, w tym wielu, którzy spędzili całe życie próbując zrozumieć. To jest w istocie bardzo definicji arogancji, bezwzględnej filisterstwo we własnej doskonałości, że nikt nie może nigdy pytanie każdym aspektem!

Centralne pojęcia, gdzie jest ta wydaje się najbardziej w pełni wykazać się w odniesieniu do bezwzględnych naciskiem tych chrześcijan, że są one bezwzględnie zabezpieczone zbawienia i wejście do Nieba. Again, byłoby to wspaniałe, że zostanie się! Byłoby to również jest Pastor dużo łatwiejsze, jeśli tak było bardzo łatwe do osiągnięcia, jak po prostu został wybrany właściwy kościół do udziału!

Fakt, że tej prezentacji wynika, że takie bezwarunkowej gwarancji nie może być tak bezwzględna, przyjmując na siebie, doprowadziło do niezwykle złośliwe ataki na mnie (Christian Pastor) przez osoby (domniemanych) chrześcijan! Wielu po prostu powiedzieć (te NIE są teologów, ale normalny melomanami Kościołów pamiętam), że jestem absolutnie nie Pastor lub minister w ogóle, a czasem używać czterech słów pismo wyrażające, że nie jestem nawet chrześcijaninem, za mówienie takich rzeczy!

Ci ludzie nie muszą czytać swoje Biblie, czy rzeczywiście badać je! Biblia nie dostarczył oświadczenia o bezwarunkowej gwarancji albo zbawienie lub wejścia do nieba! To wielokrotnie mówi, że coś wydaje się podobna, a wyrażenie to zostało skręcone w absolutnych gwarancji, które wydają się być ogłoszone przez wiele nowoczesnych kościołów. Można jednak zauważyć, że praktycznie zawsze, że bezwzględna gwarancja odnosi się wyłącznie do członków "tego" Kościoła i bardzo zdecydowanie nie Kościoły w dół drogi! Tak twierdzą w sobie musi wnieść na jakieś pytanie, dlaczego Pana Biblii Nauki nie miałyby również zastosowanie do 330.000 innych Kościołów w Ameryce! Ale problem jest w rzeczywistości znacznie bardziej niż podstawowych.

Oto najbardziej bezpośrednie odniesienia do faktu, że osoby Wiara w Chrystusa zabezpiecza Salvation: Jana 3:16; 3:36, 5:24, 6:40, 11:25, 20:31, Dz 8:37, 10: 43, 13:39, 16:31, List do Rzymian 9:33, 10:9; 2 Tm 3,15; 1John 5:1. Te przede wszystkim wykorzystania dokładnie tej samej Oryginalne greckie słowo, pisteuo (Strongs 4100). (Jedynie Timothy Verse nie skupia się na tym słowem, a jego treść jest całkiem interesujący w tym względzie.) Słowa jest tłumaczone jako "wierzy" w Biblii Króla Jakuba, i jak uwierzyć "inaczej.

Jana 3:16 jest najczęściej cytowane sformułowanie: Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. (KJAV). Czy jest to absolutna gwarancja? Jest to z pewnością rozumie się więc przez te atakują chrześcijan! A dlaczego nie? Ponieważ nie zawiera wymogu, aby osoba, dotyczące niektórych standardów, co "wierzy" oznacza.

Kiedy Kościół zdecyduje można precyzyjnie określić, co jest wymagane w odniesieniu do "wierzących", a następnie, tak, to wydaje się być bezwarunkowej gwarancji.

Cóż, niezliczone tysiące chrześcijańskich teologów, przez ostatnie dwa tysiące roku próbowali dowiedzieć się dokładnie, co jest wymagane "wierzyć". Każda starała się spełnić norm, że czuł się zastosować, ale praktycznie wszystkie sobie również sprawę, że są one przeznaczone do spadną! Tak, życie tysięcy ludzi mnichów i Świętych żył, z niezwykle surowe osobiste śluby zgodności z rzeczy, które uznano wymagane w celu spełnienia standardów zbawienia. Wiele spędził życie nigdy nie mówił, i czystości i ubóstwa, i wielu innych rzeczy, a jeszcze nigdy nie było absolutnie pewien, że "to było wystarczająco dobre" ze względu na podstawowy fakt nieunikniony, że każdy z nas stanie się ludzi i regularnie bałagan.

Mamy świetny przykład do nauki! Wiemy, że Abraham uwierzył więc całkowicie w Panu, że właśnie miał poświęcić swoje własne synu, tylko dlatego, że wierzył, że Bóg chciał, żeby to zrobić. Tak, wszyscy możemy się zgodzić, że Abraham był z pewnością "gwarantowanego" zbawienia z tej głębokości wiary.

Czy to poziom przekonania, że dotyczy to także Ciebie?

Istnieją inne Pisma Świętego, które odnoszą się do głównych koncepcji. Niektóre przypominają Hebrajczyków 5:9 "sprawcą zbawienia wiecznego dla wszystkich, którzy są mu posłuszni." Ten werset (i inne) są skoncentrowane na "posłuszny" lub grecki hupakouo słowa. Mamy dokładnie taką samą sytuację jak powyżej. Dokładnie to, co jest standardem, aby spełnić, aby móc powiedzieć jedno "posłuszny"? Strongs (5219) mówi: "do słuchania, Harken". Tak, to wystarczy stwierdzić, że "wiem, że nie jestem Supposed to cheat on my wife", a następnie jeszcze zrobić? Oczywiście, że nie. Pan oczekuje od nas, każdego, aby pokazać mu, że nasze zachowania i myśli, że pobożnie wierzyć we wszystko, o Nim.

OK. Fast forward do współczesnego świata. Osoby, która może być niewierna małżonka, lub które mogą leżeć i celowego oszukania innych regularnie, lub która może celowo wprowadzać w błąd i kłamstwo w kontaktach biznesowych w celu osiągnięcia niektórych sprzedaży niektórych produktów, idzie do kościoła, list off dla Pana (część ) te różne grzechy, a następnie "przetrzeć czystą" (tabula rasa) na kolejny tydzień, aby zrobić to jeszcze raz. Taka osoba myśli, że on / ona ma jakieś bezwarunkowej gwarancji zbawienia i wejścia do nieba??

Osoby te zdają się próby zastosowania bardzo legalistyczne definicji słowa, które są ważne, a następnie spróbuj zrobić to absolutne minimum to możliwe do wykonania tych określonych reguł. To jest prawie jak myślą, że grają jakąś grę z Panem, że On nie zauważą jak robią wszystko, aby zginać każdej reguły są możliwe! Oni zdają się zakładać, że Pan tylko można je zobaczyć, gdy stanie się odwiedzić jego dom w niedzielę rano, gdy są one na ich zachowania najlepszych! Czy oni naprawdę wierzą, że Pan nie ma lub nie widać oszustwo biznes robią do sprzedaży i zysków, albo razy kłamią i oszukują przyjaciół i sąsiadów i krewnych? To wydaje się być kolejną zmianę arogancji, gdzie wydają wierzyć, że mogą uciec z tych rzeczy od Pana!

Look at Stronga definicji tego słowa greckiego pisteuo. Istnieje sporo. "myśleć, żeby było prawdziwe" dzieje się pierwsze na liście. ", Aby zaufanie" jest również tam.

Cóż, jeśli moja praca jako Pastor po prostu spróbować zachęcić ludzi do przyjęcia, że istnieje osoba imieniem Jezus 2000 lat temu, to nie znaczy, że "wierzy" w Jezusa? Czy to wystarczy? Istnieją chrześcijanie, którzy faktycznie think it is! Są pewni, że są one gwarantowane zbawienia tylko dlatego, że są w stanie zaakceptować, że nie było kogoś imieniem Jezus żyje 2000 lat temu! Wow!

Innych osób, a większość Kościołów, dodać dodatkowe wymagania. One nie tylko przyjąć, że Jezus żył, ale był "Special". Większość szczególnie, jeśli osoba złoży bardzo proste stwierdzenie, raz, w odniesieniu do Jezusa jako osobistego Zbawiciela, którą uważa się za sumę, co jest potrzebne do udowodnienia "wierzy" część! To sprawia, że chrześcijaństwo niezwykle proste i wygodne! Bez względu na to, co robił, i bez względu na to, co jerk może być teraz, tylko powiedzieć proste zdanie, raz, i tam być odpuszczony wszystko w przeszłości i jednocześnie odbierać bezwarunkowej gwarancji zbawienia! Kto może przekazać THAT?

To jest opis jednego niewielką część Zbawienia, tzw Uzasadnienie. Tak, wpływy Uzasadnienie dokładnie w ten sposób. Jest to jednak nie wszystko jest do zbawienia! Można myśleć o Twojej strony Uzasadnienie jako list intencyjny z Panem. Ale w tej chwili, nie posiadają (jeszcze) nie wykazuje coś Pana!

Początek w chwili uzasadnienia, osoba zobowiązana jest następnie spędzić pozostały czas życia w coś, co nazywa uświęcenia. Każda minuta, codziennie. Czasami opisują go jako nieco analogiczne do Finishing School. Jeśli ktoś otrzymał zaproszenie od królowej Anglii na kilka ogromnych Ball (zaproszenie jest jak Uzasadnienie, prawo do uczestnictwa), następnie osoby musiałyby "udoskonalić swój obyczajów i zachowań", aby rzeczywiście należą, w obecności królowej angielskiej, uczestnicząc w niektórych Finishing School. Jeśli chrześcijanin uważa, że po prostu od niechcenia wskazując proste zdanie, że jest on wtedy w pełni przygotowana do przebywać w obecności Pana Jezusa, mógłbym przypomnieć im o tych wszystkich grzechów, które czują się swobodnie ciągle powtarzać teraz! Cały celu uświęcenie jest stopniowo się każdego chrześcijanina do grzechu rzadziej, aż w końcu, prawie nigdy, aby być bardziej nadaje się do w obecności Pana. (Mam podejrzenie, że przy faulu cztery litery w słowach obraźliwe Christian Proboszcz nie może być to, co Pan szuka!)

SO! Ci, którzy kładą nacisk na zupełnie wierzyć zapewnienia własnego ministra, które są gwarantowane zbawienia, ponieważ jego własną interpretację, że greckie słowo, dobrze, możesz w to uwierzyć co chcesz. Można nawet uznać mnie bezwartościowe stawu szumowiny (bo nie będę powtarzać rzeczywistych wyrazy stosowane do opisu mnie) i całkowita niewydolność jako chrześcijanin Pasterza. Chciałbym jednak domyślać, że mógł prawdopodobnie korzystać z niektórych "Finishing School", czyli rzeczywistego wysiłku doskonalenia chrześcijanina.

Jest to dość smutne, że dziś wydaje się miliony ludzi, którzy nazywają siebie chrześcijanami, którzy widzą żadnego powodu, by nawet rozważyć stara się poprawić się w żaden sposób! Ponieważ już się ich bezwarunkowej gwarancji do nieba, to nie widzę powodu, by "tracić czas" na takie rzeczy. Myślę, że jeżeli w rzeczywistości są poprawne o tej gwarancji, być może, że takie zachowanie to get by! Ale jeśli Jezus jest wszędzie, jak to, co Ministerstwo zachować twierdząc, że jest, to jak mógł być zadowolony z "leniwa chrześcijan"? Wśród katolików, są powołani niepraktykujących katolików, co oznacza, że twierdzą oni wszystkie korzyści, ale nie chcą zajmować się prac domowych lub zakresu obowiązków. Oczywiście, wiele podobnych protestantów zrobić wielki punkt zawsze uczestniczy niedziela Kościoła Services, a nawet głównie słuchać! A potem (arogancki) wykracza poza poczucie, że zrobiły wszystko, co potrzebuje. Czy oni są? Czy Jezus prowadzony niebie, gdzie legalistyczne zbiór zasad wjazdu zastosowania, i tak długo jak masz C - klasy w lojalnie uczestniczy Kościół, to naprawdę trzeba GWARANTOWANA biletu w? We wszystkich Biblii przeczytałem, Jezus nie wydaje się zdalnie like that!

Nasz mały Kościół nie lubi myśleć, że mamy jakieś pojęcie o tej kwestii, ponieważ nasze oficjalne imię Chrystusa Walk Kościoła. A w przypadku, gdy nie zauważy, nie jesteśmy w nazwie Chrystusa Walk Kościoła, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że byłoby bardzo Arogancki do żądania niektórych domniemanych monopolu na nauczania chrześcijanina! Jesteśmy tylko "" Kościół, który stara się skupić na uświęcenie, że jest się przez całe życie chrześcijańskie zachowanie i stałego wysiłku w poprawę.

W każdym przypadku, będzie to w naszym o wyjątkowo silną pewność, że nasze Nauki chrześcijańskiej koncepcji przyczyni się do naszych posłów są zapisane i są pozytywnie do Nieba. Czy zawiera on żadnych bezwarunkowej gwarancji? No Chyba, że chcemy tu zrobić takie cudowne pracy Ministerstwa, że jesteśmy w stanie zaoferować takich gwarancji. Ale uważamy, że byłoby to niesamowicie self-prawy z nas twierdzą nawet, że możemy zaoferować żadnych bezwarunkowej gwarancji to. To jest różnica, jak widać, w tej kwestii wydaje się gwałtownie emocjonalne!


Jest zupełnie inny sposób patrzenia na ten problem. To musi zrobić z definicją słowa Wiary. Osób posiadających takie ABSOLUTE opinie na temat ich zbawienia i cała reszta wydaje się dziwaczny pomysł, co oznacza, wiara! Aby wiara oznacza, że masz nadzieję, że zrozumienie jest prawdziwe i prawidłowe oraz że masz nadzieję, że zawiera wyniki, które będą ostatecznie Saved! Wiara to zaufanie w rzeczy, które są niepoznawalne. Nie ma żadnej gwarancji, kiedy wiara jest udział!

Jeśli koncepcja wiary udział absolutnych gwarancji, to nie jest wiara w ogóle, a raczej klinicznych i prawnych gwarancji.


Zauważając, że niezliczone chrześcijańskich teologów i uczonych spędził całe życie w badaniu na staram się być w stanie zrozumieć pewne zrozumienie Bożego planu, wydaje się niewiarygodne, że członkowie niektórych współczesnych Kościołów uprzejmie informujemy, jeszcze większe zrozumienie! A na co? Massive osobistego badania? No prawie w całości na podstawie czego nauczyli się na własne Kościoła od jednego ministra, a ich czytanie Biblii, przyprawiony przez skutki tego Kazania Ministrów.

Taka postawa arogancji wielu współczesnych chrześcijan rozszerza się na inne powiązane zachowanie grzeszne, własnej sprawiedliwości. Biblii ma wiele do powiedzenia na temat, że także w tym Deut. 9:4; Job 9:20, 35:2; Przysłów 12:15, 16:12, 20:6; 21,2; 30:12; Jer 2:35; 2 Kor 10:12: Ap 3:17.

Wydaje się ogromną zachętą dla takich ludzi, aby następnie "zagadać", aby ktokolwiek inny, kto nie posiada, że doskonałość absolutnie całkowitej wiedzy i zrozumienia! Widziałem wielu chrześcijan mówić w sposób zadziwiająco obrzydliwe, często z innymi chrześcijanami (zawsze z jakiegoś innego Kościoła, który najwyraźniej uczy źle!). Dziesiątki chrześcijanie nawet "rozmawiali w dół", jak mnie do tego, wiedząc, że jestem chrześcijaninem Pastor! Jest prawie tak, jakby chcieli mogli pluć mi w twarz, lecz ogranicza się do słów w wiadomości e-mail! To nie jest, że zasługują na wszelkie specjalne traktowanie, bo nie. Ale kiedy kilka Christian rozpoczyna wykłady mnie na listę pralni wiele błędów i usterek przypisują mi, (zazwyczaj w zadziwiająco krótkim znając mnie!) Najważniejsze widzę to wyraźnie, że zupełnie nieudanego ważną częścią tego, co chrześcijaństwo ma być! Jezus był skromny. Był litościwy. Był Considerate. Był tolerancyjny. Próbował nas uczyć takich zachowań. Nigdy nie chodził z napisem "Jestem silny i nie jesteś!" Gdy chrześcijanin zaczyna się zdecydować, że on / ona ma prawo do "wykładu" nikogo, on naprawdę lepiej mieć naprawdę solidne podstawy na wszystko mogą powiedzieć. W szczególności odpowiada licencjackie z teologii, przynajmniej jeśli chodzi o temat one zdecydować się wykład na temat!

Tacy ludzie zdają się zapominać, że są one nierozerwalnie wadliwe i niedoskonałe. To jest podstawowe założenie naszego chrześcijaństwa, że wszyscy jesteśmy dotkniętych przez grzech pierworodny i nie nadaje się wszędzie blisko "doskonałe". Jak tylko zaczynają wykłady innych, zwłaszcza innych chrześcijan, którzy uczestniczą w innych Kościołów, dotyczące ich błędy (i ich własnej doskonałości), ale zapominamy, że kamienie odlewania nie jest wskazane, gdyż mieszkają w szklanych domów!

Ale rzeczywistość jest taka, że wielu chrześcijan, których znajomość i rozumienie chrześcijaństwa, praktycznie w całości pochodzi z około jednego ministra w swoim Kościele (i własnych indywidualnych prób zrozumienia Biblii, na podstawie Kazania przez tego ministra), obecnie powszechnie uprzejmie, a nawet oczekiwanych i zachęcać do wykładu (a często także obraza) prawie wszyscy! Oni uważają się za idealne ekspertów!

To bardzo źle wysiłków na realizacji wytycznych Biblii wobec Świadka (J 15:27, Dz 1:8, wiele innych). Świadka, jako pokorny chrześcijanin, to jedno, bardzo godny podziwu, a nawet konieczne. Wykłady, jak chociaż jeden jest absolutnym i doskonałym ekspertów, jest coś zupełnie innego! Świadkiem jest wspaniałą rzeczą. Jezus wyraźnie chcą widzieć wszystkie wykazać pokorą starał się nas nauczyć. On wyraźnie nie akceptuje żadnych działań, twierdząc, aroganckiej wyższości tych jest wykładał! Z chwilą każdego chrześcijanina zaczyna się "announce" Prawda, że osoba przypadkowo wykazując ogromną lukę w swoim chrześcijaństwie. Powinien on być szybko naprawione, zanim kolejne próby są przeprowadzane na świadkami.

Chciałbym zauważyć, że Jezus nigdy nie mówił i działał z zamiarem dokonania ktoś czuje "małe". To zdaje się być wielkim pragnieniem wielu współczesnych chrześcijan!


Najsmutniejsze części jest to, że tacy ludzie nie mają absolutnie żadnej szansy zobaczenia punktu te komentarze i coraz lepszych, że zachowanie! Ich wiara w ich własnej doskonałości wiary jest tak wielka, że nawet komentarze, jak są one postrzegane jako "ludzie ciemni próbuje krytykować ich doskonałości ". Oni zdają się zapominać, że są podatne na wszelkiego grzechu i nieunikniony błędna. Jednak ich poczucie własnej doskonałości inicjuje siebie dumni (również niechrześcijańskich), że widzieli, jak ponad wszelką hańbę. Tylko jeden człowiek może kiedykolwiek słusznie krytykują ich własnego ministra, ale to ta sama osoba, która je nauczał tych złych zachowań!

W rzeczywistości, jeżeli ktoś nawet doprowadzić do wszelkich drobnych uwag krytycznych odnośnie możliwości ich braku doskonałości (np. minister z innego Kościoła, takich jak ja), ich odpowiedź wydaje się niemal powszechny. Odpowiedź jest całkowicie zignorować komentarze i uśmiech ogólnie (w Pride), a następnie przejść do bezpośredniego ataku na mnie, często mówi mi, że Szatan prowadzi mnie, bo żaden chrześcijanin nie będzie nigdy ich krytykować!

Wydaje mi się, że każdy będzie mógł się uczyć niczego, nauczyciel jest często korzystne. Jako pasterz, główną funkcją jest mój Nauczyciel. Wydaje mi się, że mój opis pracy, należy mi się wypowiadać się! Moim zamiarem nigdy nie było "krytykować" takich ludzi jak ja nie sądzę, że moje miejsce aby to zrobić. Zamiast tego, czuję odpowiedzialność, jako chrześcijanin i jako pastor, próba "roślin nasiona" dotyczące ewentualnie doskonalenia chrześcijanina. Ale okazuje się, że ludzie czują, że już zakończyły chrześcijanina, że są już "doskonały w zrozumieniu planu Boga i wszystko na ten temat". They don't need no STINKIN "nasiona! I nie uważają się za najmądrzejsze osoby na Ziemi, ale ciągle się to bardzo smutne, że widzieli dokładnie wartość zero w moje komentarze, które mają na celu staram się być korzystne specjalnie dla nich.


Krewnego, który zbliża się do końca życia, niedawno zgrane do mnie w związku z tym, ze złośliwości, że był imponujący! Ona stanie się jednym z tych ludzi, którzy twierdzą, że mają absolutnej gwarancji, i że nikt nie mógł ewentualnie krytykować ich i udziela im wskazówek, z jednym wyjątkiem własnych ministra w swoim Kościele. Miałem ograniczył się jedynie do tego, co myśli były minimalne dyplomatycznych uwag dotyczących jej zapewnienia wspaniałej przyszłości w niebie, bo z pewnością spędził całe życie bardzo poświęcone Panu. Jednak nie jestem pewien, że Jezus będzie zadowolony z jej ogromne własnej sprawiedliwości i zarozumiałość dotyczące tego, co On chciał nas nauczyć. Ponad przeznaczone casual obiad w restauracji, ona ciągle mówi mi to, co my wiele wad są, a szczególnie tematy religijne, gdzie jasno, że uważa mnie za absolutnie nieświadomi (ona nie użyć tego słowa).

Po kilku takich tyrad (wszystkie przed jedzenie było nawet zamówić!), Ale w końcu powiedział coś, co było łagodnie możliwe podejścia do kwestii tego tekstu. Oczywiście, nie używałem żadnych terminów, które były trudne, a ja starałem się być dyplomatyczny w spokojnej Pastor może być! Gdy zrozumiała, że starałem się zasugerować zmiany w jej słowa, powiedziała coś, co jest naprawdę straszne! Ona powiedziała: "moje zbawienie jest gwarantowane! Jesteś, który ma wiele wątpliwości co do docierania do Nieba!" W ciągu zaledwie dwóch zdań, udało jej się udowodnić niemal wszystko, co Jezus nauczał przeciwko! Była bardzo arogancka w swoim wniosku, jak również oczerniać i obraźliwe dla mnie, ona do zrozumienia, że jestem naprawdę ciemny i głupi Christian Pastor! Mieliśmy tylko spełnione na obiad w restauracji, a jej powiedziałem, że miałem dostać do urlopu. A ona nie miała pojęcia, dlaczego! W jej umyśle była tylko wyrażające "absolutne fakty"!

Wow! W moim rozumieniu jest to, że nawet ludzie tacy jak Augustyn i Saint Thomas Aquinas i wszystkich innych sławnych ojców chrześcijańskich, nadal czuł niepewność odnośnie ich zbawienia. To zawsze było moim zrozumieniu, że nie najlepszy jest bycie najlepszym chrześcijańskiej można w czasie życia, a wtedy Jezus będzie ocenić, jak dobrze zrobiłeś! Tak, chciałoby się myśleć, że Billy Graham i Mother Teresa prawdopodobnie miały realne szanse na zdobycie nieba! Ale kiedy chrześcijanin po prostu mówi, że jest zagwarantowana, mam skłonność do podejrzeń, że coś jest nie tak!

Miałem nadzieję, że być może po prostu roślin nasiona dotyczące jej ewentualnie jakiejś introspekcji dotyczące tej kwestii, zwiększając jej chrześcijaństwa. Ale odpowiedź była niesamowita i złośliwe, w tym odniesienia do szatana prowadzi mnie! I stało się jasne, że ona naprawdę wierzy, że nie ma potrzeby do introspekcji? Ona nawet nie próbował Turn It Around, w opowiadał mi, że była żal mi, że jestem tak bardzo pod wpływem szatana! Really amazing! To było bardzo, bardzo smutne doświadczenie. Mogę się tylko modlić, że dane przed tym dniem, kiedy mogłaby mieć okazję spotkać Jezusa.

Myślę, że musi to być bardzo wygodne założenie, że wiesz absolutnie każdy szczegół, w połączeniu z łatwą odpowiedź zawsze twierdzi, że każdy, kto nie zgadza się z nimi przynajmniej jest szatan prowadzę!, Która dba o każdą możliwość, to czy nie?

Nawiasem mówiąc, nie jestem, twierdząc, że mam jakieś połysk lub korzyści tutaj! Not at all. Jestem tylko prostym pasterzem, którego zadaniem ma być narzędziem Ducha Świętego. Oprócz mojej edukacji w coraz Pastor, 16 lat spędziłem w montażu BELIEVE web-site dostarczył mi wiele informacji do lektury! Mi się, że w mojej funkcji jako pasterz, jestem ma próby rozprzestrzeniania się nasion, kiedy myślę, że może być konieczna. To NIE oznacza, że zawsze jestem w prawo, w zakresie, kiedy, jak i nawet jeśli! Wierzę, że oczekuje mnie po prostu nie najlepiej jestem zdolny!


Istnienie tego nowego web-esej spowodował znaczną ilość e-mail. Wiele osób wskazuje, że całkowicie zgadza się i nie dajcie mi attaboys. Ale kilkadziesiąt e-maili już wejść od ludzi, którzy są szczególnie ludzie ja odnoszę się do wyżej! Ich e-maile dostarczyły mi zrozumienie, że nigdy nie wyobrażał sobie nawet wcześniej! Na ogół mówią, yeah, yeah, o rzeczy arogancji, ale nie zadzieraj z moich przekonań i zbawieniem moim, bezwzględna! Następnie, na kilka sposobów, by wyjaśnić, że ich zdaniem nic nie może nigdy szkody lub anulować ich zbawienia. Najbardziej imponujący sposób pokazują, że jest to, że niektóre z nich korzystać foulest Four Letter słów, które mogą wiedzieć, jak zaklęcie, z opowiadaniem Christian Pastor ", gdzie można go sobie" (dobrze, że jest trzech słów piśmie!) lub o każdym innym możliwym sposobem mogli myśleć o próbować obrazić lub pogorszyć mnie! (Jak to się dzieje, zdaniem ich naprawdę nie ma znaczenia mi, opinia tylko Pana mnie!) Po otrzymaniu takiego błędnego i zanieczyszczony languaged e-maile od "chrześcijan, którzy absolutną gwarantowane wejście do Nieba i gwarantowane Salvation", ja raczej się zastanawiać, w jakiej części Biblii oni znaleźć te słowa i te postawy! Jednak z punktu widzenia ich, ponieważ sądzą, że ich bilet jest bezwzględna do nieba, tam naprawdę żadnych zasad w jaki sposób należy myśleć i mówić i działać! Uważam, że zdumiewające miejsce dla każdego, kto uważa się za chrześcijanina nie! Brak przepisów whatever! Jeżeli zdecydowali się zabić kilku sąsiadów, a nie problem, ja przypuszczam, ponieważ wciąż myślą, że ich Gwarancji! Mogli po prostu do kościoła w najbliższą niedzielę i przeprosić Pana, i wszystko, co stałoby się, PERFECT!


Dlatego też wydaje się konieczne, aby dodać kilka nauczania tutaj! Tak, Jezus powiedział: "Ja jestem drogą" jest jedynym sposobem, aby chrześcijanie mogą dostać się do nieba. W ciągu ostatnich kilkuset lat, stało się popularne stwierdzenie, że zapisane są natychmiast i nieodwołalnie dostępne dla każdego, jeśli są gotowi powiedzieć jedno oświadczenie, przypominające: "Hej, Jezu, jestem gotów, aby was do mojego Zbawiciela ".

To jest przerażające, że wielu współczesnych Kościołów Teach, że to całe show! Po dokonaniu takiego oświadczenia, Twoje zbawienie i bilet do nieba są bezwzględne i gwarantowane! Wow!

Gdyby tak było, moglibyśmy naprawdę wyrzucić prawie wszystkich Biblię i po prostu zachować kilka stron, które odnoszą się do tego!

To może być naprawdę blisko, ale to nie to, co Biblia, ani chrześcijaństwo uczy! Po pierwsze, że zdanie to stanowi jedynie ma być ważne, jeżeli osoba ta jest niezwykle pobożny i w pełni rozumie, co on / ona popełnia się. Po drugie, jest to tylko "krzykliwe" część bycia chrześcijaninem, ogólnie określane jako uzasadnienie, a wkrótce po publicznych chrzest.

Niezwykle istotny element, który wydaje się być często opuszczone dziś, że usprawiedliwienie jest rzeczywiście tylko przejściowym, do stanu, w którym Uświęcenie może wystąpić. To uświęcenie jest faktycznie znacznie bardziej znaczącą część tego, co chrześcijaństwo ma być, przez całe życie procesów ciągłego kształcenia się i rozwoju.

Czasem możemy opisać jako uzasadnienie jest podobne do swoich rodziców podpisanie się do szkoły, natomiast uświęcenie jest 12 lat spędził pan rzeczywiście robi nauki. Nie wiele było naprawdę realizowane przez nich tylko podpisu cię, tak naprawdę zależy od Ciebie i tego, czy zwrócić uwagę i dowiedziałem się, czy cały proces "edukacji" bardzo dobrze dla ciebie!

Spójrz na to inaczej. If you say konkretne zdanie, a zatem otrzymać bezwzględną zagwarantowane zbawienie i wejście do Nieba, czy to nie brzmi bardzo "formalnoprawnych". Byłoby naprawdę mówić, że Pan już nigdy więcej nie mieć do powiedzenia w czy są zapisywane lub uzyskać do nieba, bez względu na to, co można jeszcze zrobić czy powiedzieć lub pomyśleć. Czy nie wykazują niezadowolenie wobec Żydów jest prawniczą na temat stosowania prawa Starego Testamentu?

Teraz, jak sądzę byłoby to rzeczywiście uprościć jeśli wszyscy chrześcijanie są rzeczywiście absolutnie gwarantowane zbawienia i wejście do Nieba. Jako pasterz, moja praca byłaby znacznie prostsza, po prostu, aby ludzie recytować zdanie! Nigdy nie myślałem o mojej pracy jako takie proste! Zrozumienia naszego Kościoła jest to, co myślimy już prawie powszechne nastawienie przed Może 50 lat temu. Uczymy się, dostać Zapisane dostać chrzest, i ciągle staramy się uczyć i rozwijać się od tego, co słyszymy w kościele. Potem, gdy naszego ziemskiego czasu robi, pojawiają się u bram nieba. Nasze zrozumienie jest, że w tej chwili, "Stan naszego serca" jest oceniana przez Pana. Jeżeli Pan jest zadowolony z tego statusu, uważamy, że osoba z zadowoleniem cala Jeśli Pan nie Zadowolony z tego statusu, wierzymy, że On wysyła tę osobę na inne miejsce.

Wydaje się niewyobrażalne, aby nasz mały Kościół, który nie może być osób zgodnie z "gwarantowaną bilety", gdzie mogą one również wciśnij przed wszystkim z ich sposób "Odsuń! Odsuń! Guaranteed bilet tutaj!". Myślę, że byłoby mieć nadzieję, że nie uderzaj Jezusa tak jak są barka do nieba!

Wow! Jeśli tak właśnie pracuje Pan niebo, to na pewno nie brzmi jak niebo zawsze wyobrażał sobie z Biblii! Nasz obecny kościół zakłada, że tylko ludzie, którzy zachowują się i rozmawiać i myśleć prawidłowo dostanie w (w oparciu o ten status działalności serca). W każdym razie naprawdę nie widzę żadnych podstaw, aby ktokolwiek chwalić się o zbawienie gwarantowane lub gwarantowane wejście do Nieba. Na pewno nie wydają się być Biblia używamy (King James).

W rzeczywistości, ja osobiście zastanawiam się, czy ludzie, którzy wykonują takie egoistycznej postawy coraz wolno nawet w środku nieba. Czy Jezus chce być wśród ludzi, którzy myślą i mówił tak samo-centeredly?


W każdym razie teraz, zdaję sobie sprawę, że tych chrześcijan, którzy uważają, że absolutnie zagwarantowane zbawienie i wejście do raju, może czuć, że mogą one działać i mówić co chcą, myślę, że nie będzie tak zdenerwowany, gdy wyrażają swoje słownictwo czterech -letter-słowa i o mnie! Ale to wciąż czuję żal im, jak rodzaj zastanawiam się, jak Pan będzie wyglądać na ich leczenie jednego ze swoich pracowników, jeśli ich serca był oceniany.

Ale jeśli mają rację, i nie ma oceny potrzeby Chyba mają prawo być arogancki i self-prawy. I sądzę, że one również zatem wiedzieć więcej niż to Pastor ma co chrześcijaństwo polega! Jednakże, nadal zamierza utrzymywać nauczania chrześcijaństwa, że nasz Kościół wierzy Biblii, a nie znaleźliśmy żadnych Pismo, które mówi o gwarancji.


Od tej pracy wydaje się być przyczyną problemów tak, to dlaczego nie mieszać się trochę więcej? Nasz Kościół nie ma "zajmowanego stanowiska służbowego", a nie rzeczywisty stosunek albo za albo przeciw aborcji. My na pewno myślą, że nieokiełznany casual sex jest niewłaściwe, a my agresywnie próbują uczyć się od tego. Ale zauważamy, że praktycznie każdy Kościół chrześcijański i niezliczone miliony chrześcijan są gwałtownie przeciw aborcji w niektórych e-podmiotów wysyłających przesyłki wydaje się przeciwko mnie! Po raz kolejny brak opinii zarówno sposób tutaj. Ale Kościoły protestanckie wszystkie twierdzą, że jesteśmy Sola Scriptura przez Biblia. Więc kiedy słyszę braci chrześcijan szalejący na i przeciw aborcji, czasami spokojnie zastanowić się, co Pismo cytują na których jest oparta. Żadna z nich nigdy nie wskazał. Jest z pewnością przykazanie przeciwko mordowaniu (nie "zabijanie", przez sposób, który jest zupełnie inny) i kilka później odniesienia do niej. Ale nigdy nie miała jeszcze żadnych kolegów pasterzy lub ministrów przytoczyć żadnych wyraźnych Pisma, na których ich pozycja jest bardzo ściśle opierając. To jest moje podejrzenie, że ten temat jest tak ładunkiem emocji, że może to być zmiana absolutny omówione powyżej, że niektóre pisarka wyraziła pewne poglądy i osobistych interpretacji niektórych Pisma Świętego, i pozostaje niekwestionowanym i niekwestionowany do tej pory.

Chciałbym powitać stwierdzenie, że Biblia DID zakazują aborcji, ale Pismo Święte w naszej Biblii Króla Jakuba, wydają się nie wyrazić, ale najbardziej niejasnych i pośrednie odniesienie do pojęcia. I nawet te pośrednie odniesienia wydaje się być tylko angielski, a nie w oryginale greckim i hebrajskim.

Można również prawdą, że prawidłowa interpretacja Pisma Świętego może ustalić pewne ważne podstawy do it. W każdym razie, biorąc pod uwagę odpowiedzi dostałbym od tego eseju, w którym chrześcijanie, którzy uważają, że absolutnych gwarancji sądzą, że mogą zrobić wszystko, zaczynam widzieć, jak i dlaczego niektórzy zdecydują się bomba klinik i zabijać lekarzy i pielęgniarek. Oni naprawdę myślą, że robią takie rzeczy dla chrześcijańskiej PRZYCZYNY! (oraz z drugiej strony ich ustach, wyrażają one błędne obrzydzenie dotyczące muzułmanów, którzy do tej samej rzeczy!) oni rzeczywiście czują, że ich zbawienie nie może być zagrożony! Mogę tylko powiedzieć, Wow!

Ponownie nasz Kościół jest agresywny wobec casual sex czyli wszędzie w dzisiejszym społeczeństwie, a także zdecydowanie przeciwko casual postawy, które zdają się istnieć dotyczące kobiet coraz aborcji. Jednak nie możemy zobaczyć, że Jezus kiedykolwiek wyrażona bezwzględne zasady dotyczące tych kwestii. Zapoznaj się z Biblii. Get poczucie kim był Jezus! Nie zawsze pokazują osobiste i indywidualne podejście do każdej niepowtarzalnej sytuacji stawał? Następnie wybrał odpowiedź, która była niezwykle wnikliwa? Więc wyobraź sobie, że Biblia może mieć wymienione niektóre zdarzenia, gdzie Jezus spotkałam młodą dziewczynę, która właśnie została zgwałcona przez niektórych sprawach. Jezus z pewnością poprosił ją, aby usiąść i opisać mu sytuację, a on nie miałby przerwał. A raz była sporządzona opisujących to, co się stało, Jezus, które zaoferowały Jego niezwykła wnikliwość. Jakby przeczuwał, że dziewczyna myśli samobójcze, byłby naprawdę kazał jej się i podnosić, że dziecko? Takie, że przez dziewięć miesięcy, a do końca życia będzie miała możliwie najbardziej żywe przypomnienie zgwałcona jest? Czy to nie wydaje się przynajmniej możliwe, że Jezus mógł uznać, że takie życie byłoby ją za całkowicie bezwartościowe? Że nawet, gdyby ona w jakiś sposób uniknąć popełnienia samobójstwa, ona nie może kiedykolwiek jej pozostałej kwoty życiu do niczego? Czy Jezus naprawdę życie jej się wyraźnie bezwartościowe i puste życie? Nie jestem pewien. Innymi słowy, chociaż wiemy, że Jezus nie będzie entuzjazmu wobec tego zgwałcona dziewczyna o aborcji, uważamy, że może może zadecydować, że może być tak dużo więcej w swoim przyszłym życiu, jeśli Sugerował on, że oczywiście do niej? W warunkach, które mogą być bardziej zrozumiałe dla prawo-zwolennicy życia, by zobaczyć, że Jezus nie byłoby szans, że ta dziewczyna kiedykolwiek mieć szczęście lub małżeństwa, lub w przyszłości dzieci? Co decyzja byłaby Jezusa dokonały gdyby wiedział, że miała możliwość podnoszenia cztery zdrowe i szczęśliwe dzieci w późniejszym okresie życia lub nie podnosząc inne dzieci inne niż to, co zawsze stanowi ból i cierpienie z nią? Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie jestem Jezusem. I tylko pamiętać, że mógł być uznane za takie rzeczy. Ale nowoczesny pogląd jest ZAWSZE po prostu na krótki konsekwencji dotyczących tego, czy faktycznie stanowi mały płód ludzki jeszcze, czy nie. Czy nie wydaje się przynajmniej możliwe, że Jezus może ocenić szerszych tym dziewczyny całe przyszłe życie, gdzie mógłby Widziałem kilka "najlepszych wielu niepożądanych kursy?

? To faktycznie wydaje się nieco zaskakujące, że prawo do życia opowiada nie znajdziesz błąd w tym, że każdego miesiąca, zapłodnione jajo jest zgubiony (marnuje) z każdej kobiety! Czy nie jest to jajko w istocie 99% od początku płód? Jaka jest różnica?

Wydaje mi się, że wielu chrześcijan może poparli prawdopodobnie źle punktu widzenia, w sytuacji związanych kilka lat temu. Nie było (młody) kobiety na Florydzie, którzy byli w poważnym wypadku drogowym około 1990 r. (Terry Shaivo), którego lekarze nie potrzebne do podłączenia się do wielu urządzeń do utrzymania rytmu serca i oddechu. Lekarze zgodzili się, że jej mózgu były tak uszkodzone, aby funkcjonalnie być martwy od samego początku. Po piętnastu latach, w tym urządzeń, niektóre z jej rodzina zdecydowała, że nadszedł czas, aby rozłączyć się, że urządzenia, jak ona wykazała żadnej poprawy, a nie wskazanie świadomości w ciągu tych 15 lat. Miliony amerykańskich chrześcijan stał się gwałtownie sprzeciwia się, że nawet w tym amerykański Kongres (który uchwalił ustawę konkretnie o jej sytuacji) i prezydenta Busha (który dokonał specjalne wycieczki z Teksasu do Waszyngtonu, tylko do jej podpisania).

Chrześcijan, którzy tak agresywnie wsparcia prawo do życia mogą lub nie mogą być prawa o wielu rzeczach, nie wiem. Ale w tym jednym, wydaje mi się, że mogą one być bardzo źle! IMHO, jako chrześcijanin, młoda dama powinna mieć możliwość być z Jezusem już w 1990 roku. Jednak prawo do życia opowiada nie zmusiły jej nie będzie mógł być w niebie z Panem na kolejne trzydzieści czy czterdzieści lat. Czy nie wydaje się, że były one odmawiając jej najcenniejszych wszystkich rzeczy? Nie mówię, że ich postawa jest ogólnie zły, tylko, że czasami może to być krótkowzroczne. Fakt, że stały się one raczej fanatykiem tym jedna kobieta z serca nadal wydaje się być przykładem (dla mnie przynajmniej!), Że oni całkowicie stracił wzrok od punktu, co starali się argumentować za! Od medycyny utrzymuje się poprawia, a kobieta została w tak młodym wieku można zacząć, nie wydaje się niemożliwe, że nauki medyczne mogą być w stanie utrzymać jej serce bije za tysiąc lat! A prawo do życia opowiada z pewnością się chwalił, że dokonał tego za nią. Ale ja naprawdę Podejrzewam, że gdyby były w stanie domagać się młoda kobieta opinii, ona z pewnością nie powiedział im "Puść mnie, abym mogła być z Panem!

Znowu nic złego w prawo do życia, ale ludzie muszą zrozumieć, że jesteśmy tylko ludźmi i że czasem stają się nielogiczne lub fanatycznych o sprawach, które uważamy emocjonalnie temat i że prawdopodobnie są wyjątki od każdej reguły. Wiele nowoczesnych (amerykański) chrześcijan wydaje się zakładać, że bezwzględna zasady należy zastosować do wielu przedmiotów, których nie ma wyjątków przewidzianych w historii. Gdyby Jezus był tutaj dzisiaj, na pewno opisać jako prawne, który był bardzo przeciw przy próbach zastosowania praw Bożych. To tak, jakby nie mamy tak naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo w 2000 lat!

Już widzę, że dodatkowe tysiące ludzi będzie rozgniewany na mnie w odniesieniu do tego, i będzie dodanie do mojej nienawiści-mail z tej pracy! Zamiast zamieszczenie odniesienia do Pisma Świętego, chciałbym zapytać, że cytat z Biblii być uwzględnione w takie ataki na mnie, albo NIV lub KJAV. Jeśli więc chcesz zgrać do mnie, to na podstawie tych słów z Biblii, a nie z jakiegoś retoryki, że niektóre pisarz chrześcijański powiedział.


OK. To jest tylko daleko spokrewniony wydaje arogancji, ale czuję, że muszę dodać kolejny temat tutaj. Jest to zasadniczo wspólnej chrześcijańskiej postawy wobec nauki.

To jest naprawdę rozczarowujące, ale praktycznie wszystkich chrześcijan wydaje się nie mają żadnego pojęcia dotyczące tego, co rzeczywiste nauki! Oczywiście wszyscy myślą, że nie, i dlatego zachęcamy do wyrażania prawie nieograniczone OPINIE. Są to rzeczywiście chyba lepiej wyrażać swoje osobiste opinie dotyczące różnych procedur chirurgii mózgu, ale nie wydaje się zainteresowany próbuje nikogo przekonywać ich poglądu w tej dziedzinie!

Jest to ogromna różnica między tym, co większość chrześcijan zdaniem jest nauka i co tak naprawdę jest sztuka. To może być postrzegane przez najprostszy przykład.

Christian PIERWSZEJ decyduje o niektórych oświadczenie, że chce wystąpić jako prawdziwe. Potem selektywnie stwierdza danych i logiki, które wydają się wspierać cokolwiek to jest, że zamierza "udowodnić"! Chrześcijan nawet nie zdają się mieć świadomość, że chrześcijanie RÓŻNYCH często twierdzą, dokładnie naprzeciwko miejsca, i oprzeć swoje wnioski dotyczące Biblii! Około 1840 roku, niemal wszystkie najważniejsze amerykańskie Kościoły podzielone na pół, ponieważ niektóre podkreślał, że nie udowodniono, że Biblia jest przeciw niewolnictwo i inne podkreślił, że miał udowodnić, że Biblia jest w niewoli. Kilka z tych gigantycznych Kościoły istniały dwa identyczne Kościołów od ponad 100 lat, tylko połączenie z powrotem razem stosunkowo niedawno. Chodzi o to, że dwie grupy ruszył z zawarciem zamierzali udowodnić, i wyraźnie obie grupy uznała, że ich strona nie przekonująco udowodnił swoich racji.

W odniesieniu do praktycznie każdego problemu społecznego dziś istnieją grupy chrześcijan, które cytowania Biblii Pismo rzekomo udowodnić obu stronach argument!

Problemem jest skupiona na tym, że zostanie podjęta decyzja co wyniki będą jeszcze zanim rozpocznie, i w ten sposób różne roszczenia rzekomego chrześcijańskiego naukowców ZAWSZE okazują się być prawdziwe!

REAL nauka nie może być o wiele bardziej różni się od tego! To prawda, że naukowiec zaczyna się zwykle od hipotezy. Jednak rzeczywistość jest taka, że najbardziej naukowych eksperymentów, które w wyniku udowodnienia, że hipoteza WRONG! Jest to stosunkowo rzadko kiedy doświadczeń bezpośrednio udowodnić Wstępnie zakłada się słuszne!

Jednakże, w nauce, to nie są postrzegane jako złe! Jest to również do publicznej wiadomości, że Thomas Edison spędził lata próby tysiące różnych pomysłów dotyczących żarówki, z których nie! Ale to było naprawdę dobre! Każdy Edison nie powiedział, że niektóre możliwości nie były przydatne, a każdy nie zawęził liczbę pozostałych możliwości. Ostatecznie, Edison przyszedł na jednym z możliwych rozwiązań, które rzeczywiście pracował, a teraz mamy miliardów żarówek!

Wielka różnicą, że Edison nigdy nie wiadomo, jak eksperyment wypadnie. Zrobiłem wiele eksperymentów naukowych sztywno w moim życiu, i wiele z nich okazało się udowodnić, mój początkowy myśli były złe. Tak więc różnica jest, że rzeczywiste NIE nauki absolutnie nie nalegać na to, co wyniki okazałyby się, ale obejmuje również naukowcy zawsze badanie danych wszystkich, wszyscy logiki, a nie tylko części, które mogą wydawać się wsparcie, jakie może on mieć nadzieję dla.

Chrześcijanie nigdy nie wydają się rozumieć to rozróżnienie! Widzą oświadczeń przez chrześcijańskich uczonych dotyczące Ziemi tworzą się 6000 lat temu, i myślę, że takie roszczenia są tak samo ważne jak twierdzi rzeczywistej nauki. Nie są one zazwyczaj z powodu, że selektywne korzystanie z danych i logiki, w dowód szczególnych oczekiwań.

Chrześcijanie zakładają, że prawdziwy naukowców po prostu nie radzi sobie z konkurencją, a nie widzą żadnej różnicy w jakości oświadczeń przez chrześcijańskich uczonych i naukowców rzeczywiste. Natomiast rzeczywiste naukowców zobaczyć różnicę się WIELKI! Większy niż ogromny ! Bo logiczne niechlujstwo jest zwykle bardzo oczywiste w tych działaniach przez chrześcijańskich uczonych, prawda naukowcy nie zadają sobie nawet trudu, aby zwracać uwagę. Uważam to za dość zabawne, że chrześcijanom wydaje się, że naukowcy HATE chrześcijaństwa. Nigdy nie widziałem żadnych naukowiec, który miał tak silne emocje chrześcijaństwa lub innej religii, bo zamiast po prostu uważają religii jest nielogiczne, a zatem bez znaczenia.

Najbardziej nagłośnione temat, oczywiście w zakresie tworzenia i doboru naturalnego (co jest popularnie nazywane ewolucji). Chrześcijan wydaje się, że nie jest to rzeczywiście niezbędne do zrozumienia tych zagadnień, ale szybko gotowa do wyrażania opinii na temat wszystkich rzeczy, które są źle z nauką! Jeśli taka chrześcijańska krytyka w rzeczywistości nigdy dowiedzieć się tyle o prawdziwej nauki, aby zrozumieć, co to jest, to będą one w doskonałym stanie wyrazić krytyki. Ale nikt nigdy tego robić. Jest to najbardziej osobliwe. Podkreślają oni, na niewiedzy lub nauki o tak ważnej sprawie, ale nadal agresywnie ogłosić, że mają rację! (część arogancji!)

Wielu chrześcijan najdziwniejszych pomysłów, co ewolucja! Czy oni osobiście marzył go, czy to był ich ministrem, że śniło jej się, wiele z nich jest naprawdę śmieszne w czym tak źle przemyślane! Większość wydaje się w jednej z dwóch kategorii. Jedno jest gdy żywa istota jakoś spektakularnie mutowałyby staje kilka różnych stworzeń. Innych, gdzie jest stworzenie takich jak pies ściółki i one okazują się kozy lub koty lub kurcząt. Ludzie nie widziałem zbyt wielu filmów science-fiction!

AKTUALNY dobór naturalny jest tak powolny, że jest to niezwykle trudne do wykrycia nawet w wielu gatunków. Ale jesteście może być wyższa niż dziadkowie i pra-dziadkowie. Dobre jedzenie jest częścią rozumu, ale wynik jest, że może być jeden cal wyższy niż trzy generacje temu. Wyobraź sobie, że dobre jedzenie nadal będzie dostępna dla kolejnych 100 pokolenia wasze potomstwo. Jeśli efekt wzrostu będzie nadal, to tych ludzi 2000 lat od teraz może być około 33 cm wyższy niż my! Zauważ, że trudno nawet zauważyć, że jesteśmy znacznie różni się od naszych rodziców i dziadków, ale jeśli nawet bardzo małe efekty powtarzał przez dłuższy czas, może pojawić się wielkie zmiany.

To jest coś takiego, że rzeczywiście to, co jest Natural Selection. Każde pokolenie może być odrobinę inny w jakiś sposób od swoich rodziców, ale jeśli te różnice były takie same dla wielu pokoleń, to naprawdę dużych zmian może w końcu być widoczne.

Czy wiesz, że było tylko kilka ras psów po prostu 500 lat temu? Ale hodowcy celowo pierwszeństwo (przetrwania) niektórych szczeniąt, a teraz mamy ponad 400 oficjalnych ras psów, po zaledwie około stu pokoleń psów. Nikt nie zwraca, że ewolucja, ale tak naprawdę jest dokładnie taki sam rzecz, ale sztucznie wybrane zalety i wady.

W każdym przypadku będzie to kilka dni wymaga pewnych chrześcijan o zwolnieniu ich poczucie doskonałości i arogancji przed rzeczywistą naukowców będzie nawet skłonny ich wysłuchać. Osobiście uważam, że obie grupy będą ogromne korzyści jeśli takie rozmowy stają się możliwe. I don't see it dzieje się w najbliższym czasie, ponieważ ludzie, którzy nazywają siebie Christian naukowcy są zbyt dumni o sobie, metod i ich wyników, dla nich udziela się tego w najbliższym czasie.

C Johnsona, Pastor, Christ Walk Church


Ta prezentacja tematu w oryginalnym języku angielskim


Wyślij e-mail pytanie lub komentarz do nas: E-mail

Głównym BELIEVE stronie internetowej (i tematy do indeksu) jest