Vai jums ir zāles pļāvējs?

Tad jūs varat viegli sildīt visu māju vai uzņēmumu visu ziemu.

Vai esat kādreiz iesaiņojis nopļauto zāli, pļaujot zālienu? Pēc dažām stundām jutāt, cik karsta soma ir kļuvusi? Jūs, iespējams, domājāt, ka tas bija saules gaismas dēļ, bet tā nebija. Tā patiesībā bija dabiska ķīmiska reakcija, jo daļa no nopļautās zāles ķīmiski bija glikozes molekulas, kas jau dabiski sadalās un atbrīvoja pārsteidzošu daudzumu siltumenerģijas.

Esmu to pierādījis, jo esmu pilnībā apsildījis savu lielo (11-istabu) māju aukstajā Čikāgas klimatā par brīvu katru no pēdējām 15 ziemām. Katru ziemu mana lielā māja zaudē apmēram 45 000 000 Btus radiācijas enerģijas. Bet vasarā saule un miljoniem zāles asmeņu fotosintēze katru gadu manā zālienā uztver apmēram 176 000 000 Btus saules gaismas enerģijas daudzās glikozes molekulās. Jau 15 ziemas esmu viegli pilnībā apsildījis savu māju ļoti mājīgi. Neviens cits neglābj visas tās glikozes molekulas, bet es to daru. Jums pat nav jāpērk Krievijas dabasgāze.

Visa nopļautā zāle (un nezāles, lapas un pat zāģu skaidas un nevēlamais pasts.) Glikozes molekulu veidā ir glabājušas milzīgās saules enerģijas kolekciju, kas savākta fotosintēzes ķīmijas laikā, augot miljoniem zāles stiebru. Šeit ir ķīmija.

Glikozes ķīmiskā dabiskās enerģijas sadalīšanās.

Katra mārciņa nopļautas zāliena zāles ir aptuveni 2,5 moli glikozes (katrs 180 grami), kas satur apmēram 1750 kcal ķīmiskās siltumenerģijas vai aptuveni 7000 Btus ķīmiskās siltumenerģijas. Tas ir pārsteidzošs pieejamā siltuma daudzums, lai viegli apsildītu visas manas lielās mājas 11 istabas.

Katru ziemu mana lielā māja zaudē apmēram 45 miljonus Btus siltumenerģijas. Taču Saule un mans miljoniem zāles asmeņu pagalms saņem un uzglabā apmēram 176 miljonus Btus ķīmiskās enerģijas siltumenerģijas daudzās glikozes molekulās.

Es to visu salieku maisā, lai uzglabātu un izžāvētu. Ziemā es pievienoju nedaudz ūdens, ko biju izņēmis žāvēšanas procesā. Pēc tam vienā no divām vienkāršām, lētām ierīcēm, kuras es visiem brīvi aprakstu, glikozes molekulas (C6H12O6) dabiski sadalās (ko zinātne sauc par elpošanu), kur tās atbrīvo visu to apbrīnojamo daudzumu uzkrātās saules enerģijas (686 kcal/mol). lai pilnībā apsildītu savu lielo (11 istabu) māju aukstajā Čikāgas klimatā.

Eiropā dzīvo aptuveni 400 miljoni cilvēku. Katru ziemu šīm 100 miljoniem ģimeņu 27 Eiropas valstīs ir jāapsilda savas mājas un uzņēmumi. Lielākajai daļai no viņiem ir nācies pirkt no Krievijas dabasgāzi par 1000 USD, lai apsildītu savas mājas un uzņēmumus.

Izrādās, ka, augot zāles asmeņiem, fotosintēzes procesā visā Eiropā ir milzīgs saules gaismas enerģijas daudzums, kas tiek uztverts glikozes molekulās. Pēdējos 15 gadus esmu demonstrējis pilnīgi dabisku un bezmaksas veidu, kā ikviens var viegli apsildīt savas mājas un uzņēmumus, vienkārši ļaujot šīm glikozes molekulām dabiski sadalīties, kas izdala pārsteidzošu daudzumu šīs uzkrātās saules siltumenerģijas. Pēdējo 15 ziemu laikā esmu demonstrējis šo pilnīgi dabisko metodi, kā viegli pilnībā uzsildīt savu lielo (11 istabu) māju ļoti aukstajā Čikāgas klimatā. Katra no šīm 100 miljoniem Eiropas ģimeņu varētu darīt to pašu. Kā jūs domājat, kā Krievijas iedzīvotāji to izbaudītu, ja viņiem vairs nebūtu 100 miljardu ASV dolāru Eiropas naudas, ko tērēt katru gadu?

Šobrīd, kad Krievija iebrūk Ukrainā. neviens negrib dot krievijai naudu.

Katrai no 100 miljoniem ģimeņu ir brīnišķīgs un acīmredzams veids, kā individuāli sodīt Krieviju. Viņi katrs var izvairīties no nepieciešamības katru ziemu dot Putina Krievijai tos 1000 dolārus. Un ietaupiet tos 1000 USD savām ģimenēm.

Ņemiet vērā, ka viņi kolektīvi nevar katru ziemu nosūtīt 100 miljardus dolāru Putina Krievijas ekonomikai.

Zinātniskāka diskusija par šo dabiskā oglekļa cikla procesu ir vietnē Jūs varat palīdzēt likvidēt pasaules dabasgāzes tirgu

Daži cilvēki ir kritizējuši mani par šo izgudrojumu, jo man pieder mana māja. Viņi norāda, ka cilvēkiem, kuri dzīvo dzīvokļos, nav zāliena, ko pļaut. Bet paturiet prātā, ka es to veiksmīgi daru jau 15 gadus. Izrādās, ka golfa laukumos ir jāpļauj milzīgs daudzums zālienu. Tas pats attiecas uz valdības īpašumiem un pat automaģistrālēm. Es atklāju, ka daži vadītāji un administratori mani uzskatīja par kaitinošu, bet daži ļāva man nopirkt maisos salikto zāli, un daži man pat samaksāja par tās aizvešanu, lai viņiem tā nekur nebūtu jāved. Iespējams, ka no vietējiem lauksaimniekiem vai vietējām graudu dzirnavām ir iespējams iegādāties dažas kviešu, salmu un siena ķīpas. Mājas apsildīšanai esmu izmantojis arī nezāles un pat nevēlamo pastu un lapas un pat zāģu skaidas.

C W Johnson, Theoretical Physicist, Physics Degree from University of Chicago
e-mail cj@mb-soft.com