Ar turite vejapjovę?

Tada visą žiemą nesunkiai šildysite visą namą ar verslą.

Ar kada nors pjovėte pievelę nupjautą žolę į maišus? Po kelių valandų pajutote, kaip karšta maišelis tapo? Galbūt manėte, kad tai dėl saulės spindulių, bet taip nebuvo. Iš tikrųjų tai buvo natūrali cheminė reakcija, nes dalis tos nupjautos žolės chemiškai buvo gliukozės molekulės, kurios jau natūraliai suyra ir išskiria nuostabius šilumos energijos kiekius.

Aš tai įrodžiau, nes visiškai nemokamai apšildžiau savo didelį (11 kambarių) namą šaltame Čikagos klimate kiekvieną iš pastarųjų 15 žiemų. Kiekvieną žiemą mano didelis namas praranda apie 45 000 000 Btus spinduliuotės energijos. Tačiau vasarą Saulė ir milijonų žolės ašmenų fotosintezė kasmet mano pievelėje sugauna apie 176 000 000 Btus saulės šviesos energijos daugybe gliukozės molekulių. Jau 15 žiemų aš lengvai visiškai šildau savo namus labai jaukiai. Niekas kitas neišsaugo visų tų gliukozės molekulių, bet aš tai darau. Jums net nereikia pirkti jokių rusiškų gamtinių dujų.

Visa ta nupjauta žolė (ir piktžolės, lapai, net pjuvenos ir šiukšlės.) sukaupė didžiulės saulės energijos, surinktos fotosintezės chemijos metu, kai auga milijonai žolės ašmenų, kaip gliukozės molekulės. Čia yra chemija.

Gliukozės cheminis gamtinės energijos skilimas.

Kiekvienas kilogramas nupjautos vejos žolės yra apie 2,5 molio gliukozės (kiekvienas 180 gramų), kurioje yra apie 1750 kcal cheminės šilumos energijos arba apie 7000 Btus cheminės šilumos energijos. Tai nuostabus turimos šilumos kiekis, kad būtų galima lengvai apšildyti visus 11 mano didelio namo kambarių.

Kiekvieną žiemą mano didelis namas praranda apie 45 mln. Btus šilumos energijos. Tačiau Saulė ir mano kiemas su milijonais žolės ašmenų gauna ir kaupia apie 176 milijonus Btus papildomos cheminės energijos šiluminės energijos daugelyje gliukozės molekulių.

Sudedu viską į maišus, kad galėčiau laikyti ir išdžiovinti. Žiemą įpilu šiek tiek vandens, kurį pašalinau džiovinimo metu. Tada viename iš dviejų paprastų, nebrangių prietaisų, kuriuos laisvai aprašau visiems, gliukozės molekulės (C6H12O6) natūraliai suyra (tai mokslas vadina kvėpavimu), ir išskiria visą tą nuostabų sukauptos saulės energijos kiekį (686 kcal/mol). visiškai apšildyti savo didelį (11 kambarių) namą šaltame Čikagos klimate.

Europoje gyvena apie 400 mln. Per kiekvieną žiemą tiems 100 milijonų šeimų 27 Europos šalyse reikia šildyti savo namus ir įmones. Dauguma jų turėjo pirkti 1000 USD gamtinių dujų iš Rusijos savo namams ir verslui šildyti.

Pasirodo, kad augant žolės ašmenims, vykstant fotosintezei, visoje Europoje yra didžiulis saulės šviesos energijos kiekis, kuris sugaunamas į gliukozės molekules. Pastaruosius 15 metų demonstruoju visiškai natūralų ir nemokamą būdą, kaip kiekvienas gali lengvai šildyti savo namus ir verslą, tiesiog leisdamas toms gliukozės molekulėms natūraliai suirti, o tai išskiria nuostabius sukauptos saulės šilumos energijos kiekius. Per pastarąsias 15 žiemų demonstravau šį visiškai natūralų būdą, kaip lengvai pilnai apšildyti savo didelį (11 kambarių) namą labai šaltame Čikagos klimate. Kiekviena iš tų 100 milijonų Europos šeimų galėtų padaryti tą patį. Kaip manote, ar Rusijos gyventojams patiktų, jei jie nebeturėtų kasmet išleisti 100 milijardų dolerių Europos grynųjų pinigų?

Šiuo metu, Rusijai įsiveržus į Ukrainą. niekas nenori duoti Rusijai pinigų.

Kiekvienai iš tų 100 milijonų šeimų yra nuostabus ir akivaizdus būdas individualiai nubausti Rusiją. Kiekvienas iš jų gali išvengti, kad Putino Rusijai kiekvieną žiemą duotų 1000 USD. Ir sutaupykite 1000 USD savo šeimoms.

Atkreipkite dėmesį, kad jie kartu negali kiekvieną žiemą siųsti 100 milijardų dolerių į Putino Rusijos ekonomiką.

Moksliškesnė šio natūralaus anglies ciklo proceso diskusija yra adresu Jūs galite padėti panaikinti pasaulinę gamtinių dujų rinką

Kai kurie žmonės mane kritikavo dėl šio išradimo, nes turiu savo namą. Jie atkreipia dėmesį, kad butuose gyvenantys žmonės neturi vejos pjauti. Tačiau nepamirškite, kad aš sėkmingai tai darau jau 15 metų. Pasirodo, golfo aikštynuose reikia pjauti milžinišką kiekį vejos. Tas pats pasakytina apie vyriausybinius objektus ir net greitkelių vidurius. Pastebėjau, kad kai kurie vadybininkai ir administratoriai laikė mane erzinančiu, bet kai kurie leido man nusipirkti supakuotą žolę, o kai kurie net sumokėjo už jos išvežimą, todėl jiems nereikėjo jos niekur vežti. Taip pat gali būti įmanoma nusipirkti keletą kviečių, šiaudų ir šieno rulonų iš vietinių ūkininkų arba vietinių grūdų malūnų. Aš taip pat naudojau piktžoles ir net šlamštą, lapus ir net pjuvenas savo namams šildyti.

C W Johnson, Theoretical Physicist, Physics Degree from University of Chicago
e-mail cj@mb-soft.com